Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to sv_SE translation catalogue (15 entries)

en: view original
sv_SE: se original

en: Verified review
sv_SE: Verifierad recension

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
sv_SE: Det gick inte att skicka in din återkoppling. Rapportera felet till hemsidans administratör.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
sv_SE: Det gick inte att skicka in din återkoppling. Prova att uppdatera hemsidan och försök igen.

en: Thank you for your feedback!
sv_SE: Tack för din återkoppling!

en: Processing...
sv_SE: Arbetar…

en: No
sv_SE: Nej

en: Yes
sv_SE: Ja

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
sv_SE: %d av %d personer fann denna recension hjälpsam. Hjälpte den dig?

en: Was this review helpful to you?
sv_SE: Var den här recensionen till hjälp?

en: 1 star
sv_SE: 1 Stjärna

en: 2 star
sv_SE: 2 Stjärnor

en: 3 star
sv_SE: 3 Stjärnor

en: 4 star
sv_SE: 4 Stjärnor

en: 5 star
sv_SE: 5 Stjärnor
