Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: All Reviews
ro: Toate recenziile

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
ro: A apărut o eroare în transmiterea feedback-ului tău. Te rugăm să o raportezi administratorului site-ului.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
ro: A apărut o eroare în transmiterea feedback-ului tău. Te rugăm să reîncarci pagina și să încerci din nou.

en: Thank you for your feedback!
ro: Mulțumim pentru feedback!

en: Processing...
ro: În procesare…

en: No
ro: Nu

en: Yes
ro: Da

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
ro: %d din %d persoane au considerat această recenzie folositoare. Consideri și tu la fel?

en: Was this review helpful to you?
ro: A fost de folos pentru tine?

en: 1 star
ro: 1 stea

en: 2 star
ro: 2 stele

en: 3 star
ro: 3 stele

en: 4 star
ro: 4 stele

en: 5 star
ro: 5 stele

en: Reviews
ro: Recenzii
