Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: view original
pl: zobacz oryginał

en: Verified review
pl: Zweryfikowana recenzja

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
pl: Błąd podczas wysyłania formularza. Skontaktuj się z administratorem.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
pl: Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Thank you for your feedback!
pl: Dziękujemy za twoją ocenę!

en: Processing...
pl: Przetwarzam…

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
pl: %d z %d osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?

en: Was this review helpful to you?
pl: Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?

en: 1 star
pl: 1 gwiazdka

en: 2 star
pl: 2 gwiazdki

en: 3 star
pl: 3 gwiazdki

en: 4 star
pl: 4 gwiazdki

en: 5 star
pl: 5 gwiazdek
