Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Show more
nl: Meer weergeven

en: Brand:
nl: Merk:

en: Check here to receive an invitation from CR (an independent third-party organization) to review your order
nl: Vink aan wanneer u een uitnodiging wil ontvangen van CR (een onafhankelijke organisatie) voor het maken van een review van uw bestelling

en: Check here to receive an invitation from CR (an independent third-party organization) to review your order. Once the review is published, you will receive a coupon to use for your next purchase.
nl: Vink aan wanneer u een uitnodiging wil ontvangen van CR (een onafhankelijke organisatie) voor het maken van een review van uw bestelling. Wanneer de review ontvangen is, ontvangt u een cadeaucoupon voor uw volgende aankoop.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
nl: Er is een fout opgetreden bij het indienen van je feedback. Meld dit alsjeblieft bij de websitebeheerder.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het indienen van je feedback. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Thank you for your feedback!
nl: Bedankt voor je feedback!

en: Processing...
nl: Bezig met verwerken…

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
nl: %d van de %d mensen vonden deze beoordeling nuttig. Vond je deze beoordeling nuttig?

en: Was this review helpful to you?
nl: Vond je deze beoordeling nuttig?

en: 1 star
nl: 1 ster

en: 2 star
nl: 2 sterren

en: 3 star
nl: 3 sterren

en: 4 star
nl: 4 sterren

en: 5 star
nl: 5 sterren
