Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: view original
fr: afficher l’original

en: Verified review
fr: Avis vérifié

en: Upload up to %d images for your review (GIF, PNG, JPG, JPEG):
fr: Téléchargez jusqu’à %d images pour votre avis (GIF, PNG, JPG, JPEG):

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
fr: Une erreur s’est produite pendant l’envoi de votre retour. Veuillez en notifier l’administrateur du site.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
fr: Une erreur s’est produite pendant l’envoi de votre retour. Veuillez réactualiser la page et essayer à nouveau.

en: Thank you for your feedback!
fr: Merci pour votre retour!

en: Processing...
fr: Traitement en cours…

en: No
fr: Non

en: Yes
fr: Oui

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
fr: %d personnes sur %d ont trouvé cette critique utile. Est-ce qu’elle vous a renseigné?

en: Was this review helpful to you?
fr: Est-ce que cette critique vous a renseigné?

en: 1 star
fr: 1 étoile

en: 2 star
fr: 2 étoiles

en: 3 star
fr: 3 étoiles

en: 4 star
fr: 4 étoiles

en: 5 star
fr: 5 étoiles
