Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: view original
fi: katso alkuperäinen

en: Verified review
fi: Vahvistettu asiakas

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
fi: Palautteesi lähettämisen aikana tapahtui virhe. Ilmoitathan siitä sivuston ylläpidolle.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
fi: Palautteesi lähettämisen aikana tapahtui virhe. Päivitä sivu ja yritä uudelleen, kiitos.

en: Thank you for your feedback!
fi: Kiitämme palautteestasi!

en: Processing...
fi: Käsitellään…

en: No
fi: Ei

en: Yes
fi: Kyllä

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
fi: %d %d:sta ihmisestä koki tämän arvostelun hyödylliseksi. Oliko siitä sinulle hyötyä?

en: Was this review helpful to you?
fi: Oliko arvostelusta sinulle hyötyä?

en: 1 star
fi: 1 tähti

en: 2 star
fi: 2 tähteä

en: 3 star
fi: 3 tähteä

en: 4 star
fi: 4 tähteä

en: 5 star
fi: 5 tähteä
