Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to et_EE translation catalogue (15 entries)

en: view original
et_EE: vaata originaali

en: Verified review
et_EE: Kinnitatud arvustus

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
et_EE: Tagasiside saatmisel tekkis tõrge. Palun andke sellest teada kodulehe administraatorile.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
et_EE: Tagasiside saatmisel tekkis tõrge. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: Thank you for your feedback!
et_EE: Tänan teid tagasiside eest!

en: Processing...
et_EE: Töötleb…

en: No
et_EE: Ei

en: Yes
et_EE: Jah

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
et_EE: %d kliendile %d-st oli antud tagasiside kasulik. Kas antud tagasiside oli teile abiks?

en: Was this review helpful to you?
et_EE: Kas antud tagasiside oli teile abiks?

en: 1 star
et_EE: 1 pall

en: 2 star
et_EE: 2 palli

en: 3 star
et_EE: 3 palli

en: 4 star
et_EE: 4 palli

en: 5 star
et_EE: 5 palli
