Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to es translation catalogue (18 entries)

en: %d product selected | %d products selected
es[0]: %d producto seleccionado
es[1]: %d productos seleccionados

en: %d category selected | %d categories selected
es[0]: %d categoría seleccionada
es[1]: %d categorías seleccionadas

en: %s, has %d product | %s, has %d products
es[0]: %s, tiene %d producto
es[1]: %s, tiene %d productos

en: %d item selected | %d items selected
es[0]: %d elemento selecionado
es[1]: %d elementos seleccionados

en: All Reviews
es: Todos los Comentarios

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
es: Se produjo un error al enviar su feedback. Por favor, informe de ello al administrador de la página web.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
es: Se produjo un error al enviar su feedback. Por favor, actualice la página e inténtelo de nuevo.

en: Thank you for your feedback!
es: ¡Gracias por su feedback!

en: Processing...
es: Procesando…

en: Yes
es: Sí

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
es: %d de %d personas encontraron útil esta reseña. ¿Le resultó útil esta reseña?

en: Was this review helpful to you?
es: ¿Le resultó útil esta reseña?

en: 1 star
es: 1 estrella

en: 2 star
es: 2 estrellas

en: 3 star
es: 3 estrellas

en: 4 star
es: 4 estrellas

en: 5 star
es: 5 estrellas

en: Reviews
es: Comentarios
