Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to el_GR translation catalogue (15 entries)

en: Check here to receive an invitation from CR (an independent third-party organization) to review your order
el_GR: Θα ήθελα να λάβω μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου  από τον οργανισμό CR (ανεξάρτητος οργανισμός) προκειμένου να αξιολογήσω τα προϊόντα της παραγγελίας μου

en: Check here to receive an invitation from CR (an independent third-party organization) to review your order. Once the review is published, you will receive a coupon to use for your next purchase.
el_GR: Τσεκάρετε το κουτάκι για να λάβετε μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από τον οργανισμό CR (ανεξάρτητος οργανισμός) προκειμένου να αξιολογήσετε τα προϊόντα της παραγγελίας σας. Όταν δημοσιευτεί η αξιολόγηση σας, θα λάβετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με ένα κουπόνι έκπτωσης για την επόμενη αγορά σας.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
el_GR: Ένα σφάλμα προέκυψε κατά τη διάρκεια υποβολής. Παρακαλώ αναφερθείτε στο διαχειριστή του ιστότοπου.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
el_GR: Ένα σφάλμα προέκυψε κατά τη διάρκεια υποβολής. Ανανεώστε τη σελίδα και δοκιμάστε ξανά.

en: Thank you for your feedback!
el_GR: Ευχαριστούμε!

en: Processing...
el_GR: Επεξεργασία…

en: No
el_GR: Όχι

en: Yes
el_GR: Ναι

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
el_GR: %d από %d άτομα βρήκαν αυτή την αξιολόγηση χρήσιμη. Ήταν χρήσιμη για σας?

en: Was this review helpful to you?
el_GR: Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη?

en: 1 star
el_GR: 1 αστέρι

en: 2 star
el_GR: 2 αστέρια

en: 3 star
el_GR: 3 αστέρια

en: 4 star
el_GR: 4 αστέρια

en: 5 star
el_GR: 5 αστέρια
