WeCreativez WhatsApp Support - en to nl translation catalogue (214 entries)

en: Appearance
nl: Verschijning

en: Basic Settings
nl: Basis instellingen

en: Button Generator
nl: Knop Generator

en: QR Generator
nl: QR-generator

en: Product Query
nl: Productquery

en: Developer Settings
nl: Ontwikkelaar instellingen

en: Plugin Support
nl: Ondersteuning voor plug-ins

en: GDPR Setting
nl: GDPR-instelling

en: Facebook and Google Analytics
nl: Facebook en Google Analytics

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Settings saved. If you changed the layout then please go to <a href="%s">Manage Support Persons</a> to add or modify the support persons.
nl: Instellingen opgeslagen. Als u de lay-out hebt gewijzigd, gaat u naar <a href="%s"> Ondersteuningspersonen beheren </a> om de ondersteuningspersonen toe te voegen of te wijzigen.

en: Activate Plugin
nl: Activeer plugin

en: Please enter your purchase code. Purchasing plugin license also grants access to premium support. Use one license per domain please!
nl: Voer uw aankoopcode in. Aankoop plugin licentie geeft ook toegang tot premium ondersteuning. Gebruik alstublieft één licentie per domein!

en: Enter Envato Purchase Code
nl: Voer Envato Purchase Code in

en: Activate
nl: Activeren

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Where is my purchase code?
nl: Waar is mijn aankoopcode?

en: Need our help?
nl: Hulp nodig?

en: License Agreement
nl: Licentieovereenkomst

en: WhatsApp Support Button
nl: WhatsApp-ondersteuningsknop

en: Content
nl: Inhoud

en: Support Number
nl: Ondersteuningsnummer

en: Enter mobile phone number with the international country code, without '+' character.
nl: Voer het mobiele telefoonnummer in met de internationale landcode, zonder het teken '+'.

en: Button Text
nl: Knop tekst

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Button Color
nl: Knop kleur

en: Button Text Color
nl: Knop Tekstkleur

en: Button Bold Text
nl: Knop Vetgedrukte tekst

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Button Font Style
nl: Knop Fontstijl

en: Theme Default
nl: Thema Standaard

en: Pre Populate Message
nl: Pre-bevolkingsbericht

en: Hello...
nl: Hallo...

en: This is what you will receive when user sent message first time.
nl: Dit is wat u ontvangt als de gebruiker de eerste keer een bericht verzendt.

en: Full Width Button
nl: Knop voor volledige breedte

en: This will expand button to full width.
nl: Hiermee wordt de knop uitgerekt tot de volledige breedte.

en: Display On Mobile
nl: Weergeven op mobiel

en: Display On Desktop
nl: Weergave op het bureaublad

en: WeCreativez WhatsApp Support - Analytics
nl: WeCreativez WhatsApp-ondersteuning - Analytics

en: Total Clicks
nl: Totaal aantal klikken

en: Total Clicks By Desktop/ Laptop
nl: Totaal aantal klikken op desktop / laptop

en: Total Clicks By Mobile
nl: Totaal aantal klikken op mobiel

en: Complete Analytics
nl: Voltooi Analytics

en: Visitors IP
nl: Bezoekers IP

en: Number
nl: Aantal

en: Message
nl: Bericht

en: Referral
nl: Doorverwijzing

en: Device Type
nl: Soort apparaat

en: Date
nl: Datum

en: Action
nl: Actie

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Delete Complete Analytics
nl: Volledige analyse verwijderen

en: <strong>N/A</strong> means not applicable for the selected layout.
nl: <strong> Nvt </strong> betekent niet van toepassing op de geselecteerde lay-out.

en: Select Layout
nl: Selecteer Layout

en: Select your layout.
nl: Selecteer uw lay-out.

en: Layout Background Color
nl: Layout achtergrondkleur

en: Set popup layout background color.
nl: Stel de achtergrondkleur van de popup-opmaak in.

en: Layout Text Color
nl: Layout Tekstkleur

en: Set popup layout text color.
nl: Stel de tekstkleur in voor de opmaak van de pagina.

en: Enable Layout Gradient
nl: Lay-outverloop inschakelen

en: Enable/ Disable
nl: Inschakelen / Uitschakelen

en: Enable/ Disable popup background gradient.
nl: Pop-upachtergrondverloop in- / uitschakelen.

en: Show Only Icon on Mobile
nl: Toon alleen pictogram op mobiel

en: Enable this option if you what to display an icon instead of text button on mobile.
nl: Schakel deze optie in als u wilt wat een pictogram in plaats van de tekstknop op mobiel weergeeft.

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Sondag

en: X-axis Offset
nl: X-as offset

en: In px ( pixels ) only. Default 12px.
nl: Alleen in px (pixels). Standaard 12px.

en: Enter the value of x-axis ( horizontal ) widget spacing.
nl: Voer de waarde van de onderlinge afstand van de x-as (horizontaal) in.

en: Y-axis Offset
nl: Y-as Offset

en: Enter the value of y-axis ( vertical ) widget spacing.
nl: Voer de waarde van de widtsafstand van de y-as (verticaal) in.

en: Display on desktop/laptop
nl: Weergave op desktop / laptop

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Center
nl: Midden boven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Center
nl: Middenonder

en: Bottom Right
nl: Rechts onder

en: Display on mobile devices
nl: Weergeven op mobiele apparaten

en: Auto Popup
nl: Auto Pop-up

en: Enter the popup auto display time in seconds
nl: Voer de pop-upautoweergavetijd in seconden in

en: Enable RTL
nl: Schakel RTL in

en: You can enable RTL ( Right to Left ) if your website has language like Arabic, Persian and Hebrew.
nl: U kunt RTL (Right to Left) inschakelen als uw website taal heeft zoals Arabisch, Perzisch en Hebreeuws.

en: Scroll Length
nl: Scrolllengte

en: Display button when scroll length matched with above value.
nl: Weergaveknop wanneer de schuiflengte overeenkomt met de bovenstaande waarde.

en: Include popup on Pages
nl: Voeg een pop-up toe aan pagina's

en: Exclude popup on Pages
nl: Sluit pop-up op pagina's uit

en: Schedule
nl: Planning

en: Schedule by days to show WhatsApp Support Popup. Time format HH:MM:SS
nl: Plan per dag om WhatsApp Support Popup te tonen. Tijdformaat UU:MM:SS

en: Your selected time zone is %s
nl: Uw geselecteerde tijdzone is %s

en: Button Type
nl: Knop Type

en: Support Button
nl: Ondersteunende knop

en: Group Invitation Button
nl: Groep uitnodigingsknop

en: Enter mobile phone number with the international country code, without "+" character
nl: Voer het mobiele telefoonnummer in met de internationale landcode, zonder het teken "+"

en: Group Chat ID
nl: Groepchat-ID

en: Button Background Color
nl: Knop achtergrondkleur

en: Display On Mobile
nl: Weergeven op mobile

en: Visual Representation
nl: Visuele weergave

en: Generated Shortcode
nl: Gegenereerde shortcode

en: Copy shortcode and paste wherever you want. Have fun! :)
nl: Kopieer shortcode en plak waar je maar wilt. Veel plezier! :)

en: Generated HTML
nl: Gegenereerde HTML

en: Copy HTML and paste wherever you want. Have fun! :)
nl: Kopieer HTML en plak waar je maar wilt. Veel plezier! :)

en: Generate Now
nl: Genereer nu

en: Delete Plugin Setting
nl: Verwijder Plugin Setting

en: If you want to delete plugin settings stored in database then enable this option and then click on the save changes button. Now delete the plugin from your plugins page.
nl: Als u plugin-instellingen wilt verwijderen die zijn opgeslagen in de database, schakelt u deze optie in en klikt u vervolgens op de knop Wijzigingen opslaan. Verwijder nu de plug-in van uw pagina met plug-ins.

en: You can enable or disable facebook pixel click tracking.
nl: U kunt het bijhouden van Facebook-pixelklikken in- of uitschakelen.

en: Enter the name of custom event to track on Facebook pixel.
nl: Voer de naam in van de aangepaste gebeurtenis om te volgen op de Facebook-pixel.

en: FB Event Label
nl: FB Eventlabel

en: Enter the label of custom event to track on Facebook pixel.
nl: Voer het label van aangepaste gebeurtenis in om te volgen op Facebook-pixel.

en: Google Event Tracking
nl: Google-evenementen bijhouden

en: You can enable or disable google event click tracking.
nl: U kunt click tracking voor google-evenementen in- of uitschakelen.

en: GA Event
nl: GA-evenement

en: Enter the name of custom the event to track on Google Analytics.
nl: Voer de naam in van de aangepaste gebeurtenis om te volgen in Google Analytics.

en: GA Event Category
nl: GA evenementcategorie

en: Enter the name of the event category.
nl: Voer de naam van de gebeurteniscategorie in.

en: GA Event Label
nl: GA-evenementlabel

en: Enter the label of the event.
nl: Voer het label van de gebeurtenis in.

en: Enable/ Disable GDPR compliant.
nl: GDPR-compliant in / uitschakelen.

en: GDPR Message
nl: GDPR-bericht

en: Use shortcode %s to add privacy page link.
nl: Gebruik shortcode %s om de koppeling naar de privacypagina toe te voegen.

en: Privacy page
nl: Privacy pagina

en: Select your privacy page.
nl: Selecteer uw privacypagina.

en: Chat Link
nl: Chatlink

en: Group Invitation Link
nl: Groepsuitnodigingslink

en: WhatsApp Number
nl: WhatsApp-nummer

en: Enter a message that you will receive when someone clicks on the link.
nl: Voer een bericht in dat u ontvangt wanneer iemand op de link klikt.

en: Generated Link
nl: Gegenereerde link

en: Copy link and share. Have fun! :)
nl: Link kopiëren en delen. Veel plezier! :)

en: Edit
nl: Bewerk

en: Delete
nl: Verwijder

en: Add Support Person
nl: Support-persoon toevoegen

en: Support Contact Number
nl: Contactnummer voor ondersteuning

en: Enter mobile phone number with the international country code, without + character. Example:  911234567890 for (+91) 1234567890
nl: Voer het mobiele telefoonnummer in met de internationale landcode, zonder + teken. Voorbeeld: 911234567890 voor (+91) 1234567890

en: Support Person Image
nl: Ondersteun persoon afbeelding

en: Upload support person image
nl: Upload de afbeelding van de ondersteuningspersoon

en: Support Group ID
nl: Ondersteuning Groeps-ID

en: Enter your WhatsApp group chat ID
nl: Voer je WhatsApp group chat ID in

en: Need Customization? Hire an Expert.
nl: Aanpassing nodig? Huur een expert in.

en: We know it’s not easy to find a reliable WordPress expert at a price you can afford. We have a hand-picked team of professional, reliable, experienced and FRIENDLY experts.
nl: We weten dat het niet eenvoudig is om een ​​betrouwbare WordPress-expert te vinden voor een prijs die u zich kunt veroorloven. We hebben een zorgvuldig samengesteld team van professionele, betrouwbare, ervaren en VRIENDSCHAPPELIJKE experts.

en: Hire Now
nl: Nu huren

en: Customer Support.
nl: Klantenondersteuning.

en: If you need instant support then choose following options. Our support will reply as soon as possible after you send us a message.
nl: Als u directe ondersteuning nodig hebt, kiest u de volgende opties. Onze ondersteuning zal zo snel mogelijk reageren nadat u ons een bericht hebt gestuurd.

en: Product Support Button
nl: Productonderhoudsknop

en: Enable / Disable product support button on WooCommerce single product page.
nl: Schakel de knop voor productondersteuning in of uit op de enkele productpagina van WooCommerce.

en: Button Location
nl: Knop Locatie

en: Choose the location of product query button.
nl: Kies de locatie van de knop met de productvraag.

en: After Short Description
nl: Na korte beschrijving

en: After Add to Cart Button
nl: Na de knop Toevoegen aan winkelmandje

en: Change button background color.
nl: Verander de achtergrondkleur van de knop.

en: Change button text color.
nl: Wijzig de tekstkleur van de knop.

en: Button Label
nl: Knoplabel

en: Enter button label.
nl: Voer het label van de knop in.

en: Support Person Name
nl: Ondersteuning Persoon Naam

en: Enter the name of support person.
nl: Voer de naam van de ondersteuningspersoon in.

en: Support Person Title
nl: Ondersteunende persoon titel

en: Enter the title / designation of support person.
nl: Voer de titel / aanduiding van de ondersteuningspersoon in.

en: Upload support person image.
nl: Upload de afbeelding van de ondersteuningspersoon.

en: Pre Populated Message
nl: Pre-bevolkt bericht

en: Use %s shortcode for product title and %s for product URL
nl: Gebruik %s shortcode voor producttitel en %s voor product-URL

en: Exclude by products
nl: Uitsluiten op producten

en: You can exclude or turn off WhatsApp product query button by products.
nl: U kunt de WhatsApp-knop voor productvragen op producten uitsluiten of uitschakelen.

en: Exclude by categories
nl: Uitsluiten op categorieën

en: You can exclude or turn off WhatsApp product query button by categories.
nl: U kunt de WhatsApp-knop voor productvragen uitsluiten of uitschakelen op basis van categorieën.

en: Enter Message
nl: Voer bericht in

en: Scan QR to talk us via WhatsApp
nl: Scan QR om ons te praten via WhatsApp

en: QR Image Size
nl: QR-afbeeldingsgrootte

en: Enter the QR image size in pixel.
nl: Voer de QR-afbeeldingsgrootte in pixels in.

en: Trigger Button Text
nl: Tekst triggeren

en: If you leave it blank than, trigger button shown as only icon.
nl: Als u het leeg laat dan, wordt de triggerknop weergegeven als enige pictogram.

en: About Support.
nl: Over ondersteuning.

en: Welcome Messages
nl: Welkomstberichten

en: Welcome message from Support. Sometime this can be use as pre message.
nl: Welkomstbericht van Ondersteuning. Soms kan dit als voorboodschap worden gebruikt.

en: Input Placeholder Text
nl: Plaatsaanduidingstekst invoeren

en: Input placeholder.
nl: Plaatsaanduiding voor invoer.

en: Number Placeholder Text
nl: Nummer Tijdelijke tekst

en: Enter the placeholder text for asking WhatsApp number from visitors.
nl: Voer de placeholder-tekst in om WhatsApp-nummer van bezoekers te vragen.

en: Predefined Text
nl: Voorgedefinieerde tekst

en: %s to display current page title in chat.<br>%s to display current page URL in chat.<br>%s to break the line into a new line.
nl: %s om de huidige paginatitel in de chat weer te geven. <br>%s om de huidige pagina-URL weer te geven in de chat. <br>%s om de regel in een nieuwe regel te splitsen.

en: This will automatically append the following options along with user text.
nl: Dit voegt automatisch de volgende opties samen met gebruikerstekst toe.

en: Country
nl: Land

en: Region
nl: Regio

en: City
nl: Stad

en: ZIP Code
nl: Postcode

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Internet Service Provider
nl: Internetprovider

en: Organization Name
nl: Organisatie naam

en: Support Person Contact
nl: Ondersteuning Persoon Contact

en: Enter mobile phone number with the international country code, without "+" character. Example:  911234567890 for (+91) 1234567890
nl: Voer het mobiele telefoonnummer in met de internationale landcode, zonder het teken "+". Voorbeeld: 911234567890 voor (+91) 1234567890

en: Enter support person title/designation.
nl: Voer de titel / aanduiding van de ondersteuningspersoon in.

en: Add support person image
nl: Voeg de afbeelding van de ondersteuningspersoon toe

en: Schedule by days to show contact person availablity. Time format HH:MM
nl: Plan over dagen om de beschikbaarheid van de contactpersoon weer te geven. Tijdformaat UU:MM

en: Leave A Review?
nl: Laat je mening achter?

en: We hope you've enjoyed using %s Would you consider leaving us a review on %s
nl: We hopen dat je het leuk vond om %s te gebruiken. Zou je overwegen om een ​​beoordeling achter te laten op %s

en: Sure! I'd love to!
nl: Zeker! Ik zou graag!

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een beoordeling achtergelaten

en: Never show again
nl: Nooit meer laten zien

en: Settings
nl: Instellingen

en: View details
nl: Bekijk details

en: More information about %s
nl: Meer informatie over% s

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
nl: De plug-in %s is bijgewerkt.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
nl: Er is een nieuwe versie van de %s plug-in beschikbaar.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
nl: Kan niet bepalen of updates beschikbaar zijn voor %s.

en: Unknown update checker status "%s"
nl: Onbekende update checker status "%s"

en: There is no changelog available.
nl: Er is geen changelog beschikbaar.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Away
nl: Weg

note: Description of the plugin/theme
en: WordPress WhatsApp Support plugin provides better and easy way to communicate visitors and customers directly to your support person.
nl: WordPress WhatsApp Support-plug-in biedt een betere en gemakkelijke manier om bezoekers en klanten rechtstreeks te communiceren met uw ondersteuningsmedewerker.
