TM WooCommerce Extra Product Options - en to nl_NL translation catalogue (1104 entries)

en: "%s" is a required field.
nl_NL: "%s" is een verplicht veld.

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart %2$s.
nl_NL: %1$s is uit uw winkelwagentje verwijderd omdat het sindsdien is gewijzigd. U kunt het weer aan uw winkelwagen %2$s toevoegen.

en: %s does not exist.
nl_NL: %s bestaat niet.

en: %s has been updated. | %s have been updated.
nl_NL[0]: %s werd geüpdatet.
nl_NL[1]: %s zijn geüpdatet.

en: %s is not a valid image file!
nl_NL: %s is geen geldig beeldbestand!

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
nl_NL[0]: %s bericht is naar de prullenbak verplaatst.
nl_NL[1]: %s berichten zijn naar de prullenbak verplaatst.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
nl_NL[0]: %s post is niet bijgewerkt, iemand bewerkt het.
nl_NL[1]: %s berichten niet bijgewerkt, iemand bewerkt ze.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
nl_NL[0]: %s post permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %s posten permanent verwijderd.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
nl_NL[0]: %s bericht is hersteld vanuit de prullenbak.
nl_NL[1]: %s berichten zijn hersteld vanuit de prullenbak.

en: %s post updated. | %s posts updated.
nl_NL[0]: %s post bijgewerkt.
nl_NL[1]: %s posten bijgewerkt.

en: %s removed along with all of its associated products!
nl_NL: %s verwijderd samen met alle bijbehorende producten!

en: %sImportant:%s Please run WooCommerce updater before using WooCommerce TM Extra Product Options.
nl_NL: %sBelangrijk:%s Voer WooCommerce-updater uit voordat u WooCommerce TM Extra Product Options gebruikt.

en: %sImportant:%s WooCommerce Extra Checkout Options has been deactivated because it is not compatible with the current version of WooCommerce Extra product Options.
nl_NL: %sBelangrijk:%s WooCommerce Extra Checkout Options is gedeactiveerd omdat het niet compatibel is met de huidige versie van WooCommerce Extra product Options.

en: %sImportant:%s WooCommerce TM Extra Product Options requires %sWooCommerce%s %s or later.
nl_NL: %sBelangrijk:%s WooCommerce TM Extra productopties vereist %sWooCommerce%s % s of hoger.

en: %sImportant:%s WooCommerce TM Extra Product Options requires WordPress %s or later.
nl_NL: %sBelangrijk:%s WooCommerce TM Extra productopties vereist WordPress %s of hoger.

en: %sImportant:%s Your version of WooCommerce Extra Checkout Options is not supported. Please update to the latest version.
nl_NL: %sBelangrijk:%s Uw versie van WooCommerce Extra Checkout-opties wordt niet ondersteund. Werk bij naar de nieuwste versie.

en: (Copy)
nl_NL: (Kopie)

en: (No title)
nl_NL: (geen titel)

en: (max file size %s)
nl_NL: (max. bestandsgrootte %s)

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: A number of days from today.
nl_NL: Een aantal dagen vanaf vandaag.

en: ALL categories
nl_NL: Alle categorieën

en: ALL products
nl_NL: Alle producten

en: Above field
nl_NL: Boven het veld

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Activate License
nl_NL: Activeer licentie

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Extra Option
nl_NL: Extra optie toevoegen

en: Add Global Form
nl_NL: Algemeen formulier toevoegen

en: Add New Global Form
nl_NL: Voeg een nieuw algemeen formulier toe

en: Add categories to include all their associated products.
nl_NL: Voeg categorieën toe om al hun bijbehorende producten op te nemen.

en: Add element
nl_NL: Bestanddeeltoevoegen

en: Add element in a new section
nl_NL: Element toevoegen in een nieuwe sectie

en: Add item
nl_NL: Voeg item toe

en: Add section
nl_NL: Sectie toevoegen

en: Add the products individually.
nl_NL: Voeg de producten afzonderlijk toe.

en: Add to cart
nl_NL: Bestellen

en: Add to cart button on floating totals box
nl_NL: Knop toevoegen aan winkelwagen bij zwevende eindbedragen

en: Add translation to %s
nl_NL: Vertaling aan %s toevoegen

en: Additional Options text replacement
nl_NL: Extra opties tekstvervanging

en: Additional options
nl_NL: Extra opties

en: Advanced display
nl_NL: Geavanceerde weergave

en: After
nl_NL: Na

en: After Local Options
nl_NL: Na lokale opties

en: After add to cart button
nl_NL: Na de kop: toevoegen aan winkelwagen

en: After cart form
nl_NL: Na winkelwagen formulier

en: After product
nl_NL: Na product

en: After product image
nl_NL: Na productafbeelding

en: After product summary
nl_NL: Na productoverzicht

en: After the element
nl_NL: Na het onderdeel

en: All
nl_NL: Alle

en: Allowed file types
nl_NL: Toegestaan bestandstypen

en: Alphanumeric
nl_NL: Alfanumeriek

en: Alphanumeric Unicode
nl_NL: Alfanumerieke Unicode

en: Alphanumeric Unicode or Space
nl_NL: Alfanumerieke Unicode of Spatie

en: Alter generated product structured data
nl_NL: Verander gegenereerde product gestructureerde data

en: Alters the generated product structured data. This may produce wrong results if the options use conditional logic!
nl_NL: Verandert de gegenereerde product gestructureerde gegevens. Dit kan verkeerde resultaten opleveren als de opties voorwaardelijke logica gebruiken!

en: Always show
nl_NL: Altijd laten zien

en: Always show only Final total (Price x Quantity)
nl_NL: Toon altijd alleen het eindbedrag (prijs x hoeveelheid)

en: Always use unique values on cart for elements
nl_NL: Gebruik altijd unieke waarden in het winkelwagentje voor de onderdelen

en: Always visible
nl_NL: Altijd zichtbaar

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Animation delay
nl_NL: Animatievertraging

en: Any
nl_NL: Iedere

en: Append new elements
nl_NL: Voeg nieuwe onderdelen toe

en: Applied on
nl_NL: Gesolliciteerd op

en: Are you sure you want to clone this item?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit item wilt kopiëren?

en: Are you sure you want to delete this file?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this folder and all of its contents?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze map en alle inhoud ervan wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this item?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this option?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze optie wilt verwijderen?

en: Attach the price to the order making it independent of the product quantity.
nl_NL: Bepaal de prijs per bestelling, zodat deze onafhankelijk is van de product hoeveelheid.

en: Attach upload files to emails
nl_NL: Voeg uploadbestanden toe aan e-mails

en: Attribute Label
nl_NL: Kenmerklabel

en: Attribute element class name
nl_NL: Class naam van het onderdeel kenmerk

en: Attribute:
nl_NL: Atribuut:

en: Attributes missing. Please DELETE this extra option:
nl_NL: Eigenschappen ontbreken. VERWIJDER deze extra optie:

en: August
nl_NL: Augustus

en: Auto hide price if zero
nl_NL: Prijs automatisch verbergen als deze nul is

en: Awaiting product image
nl_NL: In afwachting van productafbeelding

en: Base original price type according to
nl_NL: Basis origineel prijstype volgens

en: Before
nl_NL: Voor

en: Before Local Options
nl_NL: Vóór lokale opties

en: Before add to cart button
nl_NL: Voor de Knop: toevoegen aan winkelwagen

en: Before adding Extra Options in this mode, add and save some attributes on the Attributes tab.
nl_NL: Voordat u in deze modus Extra Opties toevoegt, moet u enkele attributen toevoegen en opslaan op het tabblad Attributen.

en: Before adding Extra Product Options, add and save some attributes on the Attributes tab.
nl_NL: Voordat u Extra productopties toevoegt, moet u enkele kenmerken toevoegen en opslaan op het tabblad Eigenschappen.

en: Before cart form
nl_NL: Voor winkelwagen formulier

en: Before product
nl_NL: Voor product

en: Before product summary
nl_NL: Voor productoverzicht

en: Before the element
nl_NL: Voor het onderdeel

en: Below field
nl_NL: Onder veld

en: Bottom
nl_NL: Onderkant

en: Bottom left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom of screen
nl_NL: Onderkant van het scherm

en: Bottom right
nl_NL: Rechtsonder

en: Box
nl_NL: Vakje

en: Builder
nl_NL: Bouwer

en: CSS settings
nl_NL: CSS instellingen

en: Calendar close button text replacement
nl_NL: Sluit knop agenda tekstvervanging

en: Calendar today button text replacement
nl_NL: Kalender vandaag knop voor  tekstvervanging

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cannot apply rules on this element or section since there are not any value configured elements on other sections, or no other sections found.
nl_NL: Kan geen regels toepassen op dit onderdeel of deze sectie omdat er geen waarde-geconfigureerde onderdelen zijn op andere secties, of geen andere secties gevonden.

en: Cannot deactivate. Purchase code is not valid for your saved license key!
nl_NL: Kan niet deactiveren. Aankoopcode is niet geldig voor uw opgeslagen licentiesleutel!

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart Field Display
nl_NL: Veld  winkelwagentje weergeven

en: Cart field/value separator
nl_NL: Winkelwagentje veld/waarde scheidingsteken

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Change original product price
nl_NL: Wijzig de oorspronkelijke productprijs

en: Change variation price
nl_NL: Variabeleprijs wijzigen

en: Changes product image
nl_NL: Verander product afbeelding

en: Changing this will only affect future uploads.
nl_NL: Deze wijzigen heeft alleen gevolgen voor toekomstige uploads.

en: Characters remaining text
nl_NL: Tekens resterende tekst

en: Cheatin&#8217; uh?
nl_NL: Valsspelen&#8217; hé?

en: Check show quantity selector only for elements with a value.
nl_NL: Controleer de hoeveelheidkiezer alleen tonen voor onderdelen met een waarde.

en: Check this only if you are getting server errors on checkout.
nl_NL: Controleer dit alleen als u serverfouten krijgt bij het afrekenen.

en: Check this to alter the price display of a product when it has extra options with prices.
nl_NL: Vink dit aan om de prijsweergave van een product te wijzigen wanneer er extra opties met prijzen zijn.

en: Check this to disable showing descirption as a tooltip and show it inline instead.
nl_NL: Vink dit aan om het weergeven van beschrijving als knopinfo uit te schakelen en in plaats daarvan inline te tonen.

en: Check this to force select boxes to be full width.
nl_NL: Vink dit aan om selectievakjes over de volledige breedte aan te geven.

en: Check this to globally hide the price display if it is zero.
nl_NL: Vink dit aan om de prijsweergave in zijn geheel te verbergen als deze nul is.

en: Check this to hdie the choice label when using the swatch mode for radio buttons and checkboxes.
nl_NL: Vink dit aan om het keuzelabel te verbergen wanneer u de staalmodus gebruikt voor keuzerondjes en selectievakjes.

en: Check this to include the pricing of the options to the product price.
nl_NL: Vink dit aan om de prijsstelling van de opties toe te voegen aan de productprijs.

en: Check this to multiply the prices of the select box options with its quantity selector if any.
nl_NL: Vink dit aan om de prijzen van de selectievakopties te vermenigvuldigen met de hoeveelheidkiezer indien aanwezig.

en: Check this to show the add to cart button only when at least one option is filled.
nl_NL: Vink dit aan om de knop Toevoegen aan winkelwagentje alleen weer te geven als ten minste één optie is ingevuld.

en: Check this to show the price of the select box options if the price type is fixed and even if the element hides the price.
nl_NL: Vink dit aan om de prijs van de selectievakopties weer te geven als het prijs vast staat zelf als de prijs van een onderdeel verborgen is.

en: Check this to show the price of the select box options if the price type is fixed.
nl_NL: Schakel dit in om de prijs van de selectievakopties weer te geven als de prijs vast staat.

en: Check to Attach upload files to emails.
nl_NL: Schakel dit selectievakje in om uploadbestanden bij e-mails te voegen.

en: Check to disable options from being sent to emails.
nl_NL: Vink deze optie aan om te voorkomen dat opties naar e-mails worden verzonden.

en: Check to disable scrolling to the element with an error
nl_NL: Vink dit aan om het bladeren naar het artikel met een fout uit te schakelen

en: Check to disable the convertion to png for image uploads.
nl_NL: Schakel dit in om de conversie naar png uit te schakelen bij het uploaden van afbeeldingen.

en: Check to enable the display of extra options on the shop page and category view. This setting is theme dependent and some aspects may not work as expected.
nl_NL: Vink deze optie aan om de weergave van extra opties op de winkelpagina en categorieweergave mogelijk te maken. Deze instelling is afhankelijk van het thema en sommige aspecten werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Check to enable the display of the undiscounted final total
nl_NL: Vink aan om de weergave van het niet-gedisconteerde eindtotaal mogelijk te maken

en: Check to enable the inclusion of option prices to the pricing table.
nl_NL: Schakel dit selectievakje in om optieprijzen op te nemen in de prijstabel.

en: Check to enable validation feature for builder elements
nl_NL: Vink deze optie aan om validatiefunctie voor bouwer bestandelen in te schakelen

en: Check to hide the uploaded file path from users (in the Order).
nl_NL: Vink dit aan om het geüploade bestandspad voor gebruikers te verbergen (in de order).

en: Check to overwrite the original product price when the price is changing.
nl_NL: Vink deze optie aan om de oorspronkelijke productprijs te overschrijven wanneer de prijs verandert.

en: Check to overwrite the variation price when the price is changing.
nl_NL: Vink deze optie aan om de variabeleprijs te overschrijven wanneer de prijs verandert.

en: Check to remove Free price label when product has extra options
nl_NL: Vink aan om het gratis prijsetiket te verwijderen wanneer het product extra opties heeft

en: Check to split items with multiple values to unique lines.
nl_NL: Vink deze optie aan om artikelen met meerdere waarden te splitsen in unieke regels.

en: Check to strip the html tags from emails
nl_NL: Vink deze optie aan om de html-tags uit e-mails te verwijderen

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Checkboxes
nl_NL: Selectievakjes

en: Checked
nl_NL: Geselecteerd

en: Choose an option
nl_NL: Kies een optie

en: Choose how to determine the decimal separator for user inputs
nl_NL: Kies hoe u de invoer van  het decimale scheidingsteken door de gebruikers wilt bepalen

en: Choose how you want the sign of options prices to be displayed at the product page.
nl_NL: Kies hoe u wilt dat het teken voor de optieprijzen wordt weergegeven op de productpagina.

en: Choose how you want the sign of options prices to be displayed in cart and checkout.
nl_NL: Kies hoe u wilt dat het teken met optieprijzen wordt weergegeven in het winkelwagentje en bij afrekenen.

en: Choose the image for the lightbox.
nl_NL: Kies de afbeelding voor de lightbox.

en: Choose the image to replace the product image with.
nl_NL: Kies de afbeelding waarmee u de product afbeelding wilt vervangen.

en: Choose the image to use in place of the checkbox when it is checked.
nl_NL: Kies de afbeelding die u wilt gebruiken in plaats van het selectievakje wanneer dit is aangevinkt.

en: Choose the image to use in place of the checkbox.
nl_NL: Kies de afbeelding die u wilt gebruiken in plaats van het selectievakje.

en: Choose the image to use in place of the radio button when it is checked.
nl_NL: Kies de afbeelding die u wilt gebruiken in plaats van het selectievakje dat moet worden aangevinkt.

en: Choose the image to use in place of the radio button.
nl_NL: Kies de afbeelding die u wilt gebruiken in plaats van het keuzerondje.

en: Choose the tax class for Fee price type on this element.
nl_NL: Kies de belastingklasse voor de kosten op dit onderdeel.

en: Choose whether the field will be validated against the choosen method.
nl_NL: Kies of het veld gevalideerd zal worden volgens de gekozen methode.

en: Choose whether the option is enabled or not.
nl_NL: Kies of de optie is ingeschakeld of niet.

en: Choose whether the user must fill out this field or not.
nl_NL: Kies of de gebruiker dit veld moet invullen of niet.

en: Choose whether to change the product image.
nl_NL: Kies of u de productafbeelding wilt wijzigen.

en: Choose whether to enable the lightbox on the thumbnail.
nl_NL: Kies of u de lightbox op de miniatuur wilt inschakelen.

en: Choose whether to hide the element label in the cart or not.
nl_NL: Kies of u het onderdeel label in de winkelwagen wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the element label in the floating totals box or not.
nl_NL: Kies of u het onderdeel label in het vak met zwevende totalen wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the element label in the order or not.
nl_NL: Kies of u het onderdeel label in de bestelling wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the element value in the cart or not.
nl_NL: Kies of u de onderdeel waarde in de winkelwagen wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the element value in the floating totals box or not.
nl_NL: Kies of u de onderdeel waarde in het vak met zwevende totalen wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the element value in the order or not.
nl_NL: Kies of u de onderdeel waarde in de bestelling wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to hide the price or not.
nl_NL: Kies of u de prijs wilt verbergen of niet.

en: Choose whether to include tax for Fee price type on this element.
nl_NL: Kies of u belasting voor de kosten op dit onderdeel wilt opnemen.

en: Choose whether to redirect to a URL if the option is click.
nl_NL: Kies of u doorverwijst naar een URL als de op optie wordt geklikt.

en: Choose whether to show or hide the attribute name.
nl_NL: Kies of u de kenmerknaam wilt weergeven of verbergen.

en: Choose whether to use a color swatch in place of the element choices.
nl_NL: Kies of u een kleurstaal wilt gebruiken in plaats van de onderdeel keuzes.

en: Choose whether to use images in place of the element choices.
nl_NL: Kies of u afbeeldingen wilt gebruiken in plaats van de onderdeel keuzes.

en: Choose which decimal separator to display on currency prices
nl_NL: Kies welk decimaal scheidingsteken voor valutaprijzen moet worden weergegeven

en: Clear
nl_NL: Schoonmaken

en: Clear all additional Global forms
nl_NL: Alle aanvullende algemene formulieren wissen

en: Clear cart button
nl_NL: Knop voor leegmaken van het winkelwagentje

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Clone form
nl_NL: Formulier Kopiëren

en: Cloning is forbidden.
nl_NL: Kopiëren is verboden.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close all
nl_NL: Alles sluiten

en: Close button text replacement
nl_NL: Sluit knop voor tekst vervanging

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color picker
nl_NL: Kleurkiezer

en: Color swatches
nl_NL: Kleurmodel

en: Comma separated dates according to your selected date format. (Two digits for day, two digits for month and four digits for year)
nl_NL: Door komma's gescheiden datums volgens uw geselecteerde datumnotatie. (Twee cijfers voor dag, twee cijfers voor maand en vier cijfers voor jaar)

en: Comma separated dates according to your selected date format. (Two digits for day, two digits for month and four digits for year). Please note that this will override any other setting!
nl_NL: Door komma's gescheiden datums volgens uw geselecteerde datumnotatie. (Twee cijfers voor dag, twee cijfers voor maand en vier cijfers voor jaar). Houd er rekening mee dat dit elke andere instelling overschrijft!

en: Conditional Logic
nl_NL: Conditionele logica

en: Consent
nl_NL: Toestemming

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content color
nl_NL: Kleur inhoud

en: Content position
nl_NL: Inhoud positie

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Could not complete request!
nl_NL: Kan verzoek niet voltooien!

en: Could not update post in the database
nl_NL: Kan bericht in de database niet bijwerken

en: Current value
nl_NL: Huidige waarde

en: Custom Time format
nl_NL: Aangepast tijdformaat

en: Custom action:
nl_NL: Aangepaste actie:

en: Custom code
nl_NL: Aangepaste code

en: Custom hook
nl_NL: Op maat gemaaktehaak

en: Custom price
nl_NL: Aangepaste prijs

en: Custom price (required)
nl_NL: Aangepaste prijs (verplicht)

en: Custom types
nl_NL: Aangepaste typen

en: DEV - multiple files
nl_NL: DEV - meerdere bestanden

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date field
nl_NL: Datumveld

en: Date field and picker
nl_NL: Datumveld en kiezer

en: Date format
nl_NL: Datumweergave

en: Date picker
nl_NL: Datumkiezer

en: Date picker style
nl_NL: Stijl datumkiezer

en: Datepicker position
nl_NL: Positie van de datumkiezer

en: Datepicker size
nl_NL: Grootte datumkiezer

en: Datepicker theme
nl_NL: Datumkiezer thema

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day - Month - Year
nl_NL: Dag - Maand - Jaar

en: Day . Month . Year
nl_NL: Dag . Maand . Jaar

en: Day / Month / Year
nl_NL: Dag / Maand / Jaar

en: Deactivate License
nl_NL: Deactiveer licentie

en: Deactivated, but the purchase code was not activated for some reason!
nl_NL: Gedeactiveerd, maar de aankoopcode is om de een of andere reden niet geactiveerd!

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default product
nl_NL: Standaard product

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete all options
nl_NL: Verwijder alle opties

en: Delete all options on the product
nl_NL: Verwijder alle opties van het product

en: Delete item
nl_NL: Verwijder item

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Determine by browser local
nl_NL: Bepaal door de lokale browser

en: Digits
nl_NL: Cijfers

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable Exclude from Global Options
nl_NL: Uitsluiten van algemene opties uitschakelen

en: Disable Options on Order status change
nl_NL: Schakel opties uit bij wijziging van bestelstatus

en: Disable PNG convert security
nl_NL: Schakel PNG-conversiebeveiliging uit

en: Disable but change product prices
nl_NL: Uitschakelen maar wijzig productprijzen

en: Disable categories
nl_NL: Schakel categorieën uit

en: Disable error scrolling
nl_NL: Schakel fout scrollen uit

en: Disable front-end for roles
nl_NL: Schakel front end uit voor personen

en: Disable lazy load images
nl_NL: Schakel luie laadafbeeldingen uit

en: Disable months
nl_NL: Uitgeschakelde maanden

en: Disable sending the options upon saving the order
nl_NL: Schakel het verzenden van de opties uit bij het opslaan van de bestelling

en: Disable weekdays
nl_NL: Schakel weekdagen uit

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled dates
nl_NL: Uitgeschakelde datums

en: Disabled roles for this form
nl_NL: Uitgeschakelde personen voor dit formulier

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount string placement
nl_NL: Plaatsing van reeksen met korting

en: Discount type
nl_NL: Soort korting

en: Display
nl_NL: Scherm

en: Display a pop-up link
nl_NL: Geef een pop-uplink weer

en: Display a prefix label on product page.
nl_NL: Geef een voorvoegsellabel weer op de productpagina.

en: Display a suffix label on product page.
nl_NL: Geef een achtervoegsellabel weer op de productpagina.

en: Display as
nl_NL: Weergeven als

en: Display both signs
nl_NL: Laat beide tekens zien

en: Display only minus sign
nl_NL: Alleen minteken weergeven

en: Display the add to cart button on floating box.
nl_NL: Toon de knop toevoegen aan winkelwagentje bij zwevende bedrag.

en: Displayed decimal separator
nl_NL: Decimaal scheidingsteken weergegeven

en: Divider
nl_NL: Scheidingslijn

en: Divider type
nl_NL: Type scheidingslijn

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Double click the radio button to remove its selected attribute.
nl_NL: Dubbelklik op het keuzerondje om het geselecteerde kenmerk te verwijderen.

en: Download new version from CodeCanyon
nl_NL: Download nieuwe versie van CodeCanyon

en: Downloading package from Envato market...
nl_NL: Pakket downloaden van Envato-markt ...

en: Dropdown
nl_NL: Vervolgkeuzelijst

en: Dropdown Placeholder
nl_NL: Dropdown tijdelijke aanduiding

en: Dynamic Pricing & Discounts
nl_NL: Dynamische prijzen en kortingen

en: EPO Control Panel
nl_NL: EPO Configuratiescherm

en: EPO custom action
nl_NL: Aangepaste EPO actie

en: Echo a custom action
nl_NL: Echo een aangepaste actie

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Global Form
nl_NL: Algemeen formulier bewerke

en: Edit Options text replacement
nl_NL: Tekstvervanging opties bewerken

en: Edit item
nl_NL: Bewerk item

en: Edit options
nl_NL: Bewerk opties

en: Edit price
nl_NL: Prijs bewerken

en: Edit settings
nl_NL: Instellingen bewerken

en: Edit the %s translation
nl_NL: De vertaling van %s bewerken

en: Element Conditional Logic
nl_NL: Voorwaardelijke onderdeel logica

en: Element class name
nl_NL: Naam van onderdeel class

en: Element container id
nl_NL: Element container-ID

en: Element id
nl_NL: Element ID

en: Elements
nl_NL: Bestanddelen

en: Elex Dynamic Pricing & Discounts
nl_NL: Elex dynamische prijzen en kortingen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Empty cart
nl_NL: Leeg winkelmand

en: Empty cart text
nl_NL: Tekst winkelwagentje leeg maken

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Exclude from Global Options
nl_NL: Schakel Uitsluiten van algemene opties in

en: Enable File manager
nl_NL: Schakel Bestandsbeheer in

en: Enable Final total box for all products
nl_NL: Schakel het totaalbedrag in voor alle producten

en: Enable Swatch mode
nl_NL: Schakel de Model modus in

en: Enable alteration of pricing table
nl_NL: Wijziging van prijstabel mogelijk maken

en: Enable checkbox and radio styles
nl_NL: Schakel selectievakjes en keuzerondjes in

en: Enable clear options button
nl_NL: Knop voor het verwijderen van opties inschakelen

en: Enable conditional logic for showing or hiding this element.
nl_NL: Schakel voorwaardelijke logica in voor het tonen of verbergen van dit onderdeel.

en: Enable conditional logic for showing or hiding this section.
nl_NL: Schakel voorwaardelijke logica in voor het weergeven of verbergen van deze sectie.

en: Enable discounts on extra options
nl_NL: Activeer kortingen op extra opties

en: Enable extra options in shop and category view
nl_NL: Schakel extra opties bij winkel- en categorieweergave in

en: Enable front-end for roles
nl_NL: Front end inschakelen voor personen

en: Enable inline preview of the image that will be uploaded.
nl_NL: Schakel inline preview in van de afbeelding die zal worden geüpload.

en: Enable original final total display
nl_NL: Oorspronkelijke uiteindelijke totaalweergave inschakelen

en: Enable plugin for WooCommerce shortcodes
nl_NL: Schakel plugin in voor WooCommerce shortcodes

en: Enable points display?
nl_NL: Puntenweergave inschakelen?

en: Enable pop-up message on uploads
nl_NL: Schakel pop-upbericht in bij uploads

en: Enable shortcodes in options strings
nl_NL: Schakel shortcodes voor optiereeksen in

en: Enable showing option prices in the Order
nl_NL: Schakel het weergeven van optieprijzen in bij de bestelling

en: Enable this at your own risk since it is not possible to calculate option discounts on the Order page.
nl_NL: Schakel dit in op eigen risico, aangezien het niet mogelijk is om optiekortingen te berekenen op de bestelpagina.

en: Enable this if the product has a lot of options.
nl_NL: Schakel dit in als het product veel opties heeft.

en: Enable this if you are getting a 500 error when trying to complete the order in the checkout.
nl_NL: Schakel dit in als u een 500-fout krijgt wanneer u de bestelling probeert af te ronden bij het afrekenen.

en: Enable this to add any Fees to the unit price
nl_NL: Schakel dit in om eventuele kosten toe te voegen aan de eenheidsprijs

en: Enable this to add the WooCommerce tax suffix on the totals box
nl_NL: Schakel dit in om het WooCommerce-belastingachtervoegsel toe te voegen aan de totaalprijs

en: Enable this to disable lazy loading images.
nl_NL: Schakel dit in om lui laden van afbeeldingen uit te schakelen.

en: Enable this to display the unit price when the totals box is visible
nl_NL: Schakel dit in om de eenheidsprijs weer te geven wanneer het eindbedrag zichtbaar is

en: Enable this to hide the builder tab on the product edit screen
nl_NL: Schakel dit in om het builder-tabblad op het productbewerkingsscherm te verbergen

en: Enable this to hide the normal tab on the product edit screen
nl_NL: Schakel dit in om het normale tabblad op het productbewerkingsscherm te verbergen

en: Enable this to hide the settings tab on the product edit screen
nl_NL: Schakel dit in om het tabblad instellingen op het bewerkingsscherm van het product te verbergen

en: Enable validation
nl_NL: Schakel validatie in

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled dates
nl_NL: Ingeschakelde datums

en: Enabled roles for this form
nl_NL: Ingeschakelde personen voor dit formulier

en: Enables a pop-up when uploads are made.
nl_NL: Schakelt een pop-up in wanneer uploads worden gemaakt.

en: Enables or disables extra styling for checkboxes and radio buttons.
nl_NL: Schakelt extra styling voor selectievakjes en keuzerondjes in of uit.

en: Enables or disables the clear cart button
nl_NL: Schakel de knop winkelwagentje leegmaken in of uit

en: Enables or disables the display of options in the cart.
nl_NL: Schakelt de weergave van de opties in het winkelwagentje in of uit.

en: Enables or disables the display of prices of options in the cart.
nl_NL: Schakelt de weergave van prijzen van de opties in het winkelwagentje in of uit.

en: Enables the display of a reset button for this attribute.
nl_NL: Schakelt de weergave in van een reset-knop voor dit kenmerk.

en: Enabling this will allow the use of shortcodes and HTML code in the options label and dscription text.
nl_NL: Als u dit inschakelt, kunt u shortcodes en HTML code gebruiken in het optielabel en de beschrijvingstekst.

en: Enabling this will apply the product discounts to the extra options as well.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de productkortingen ook op de extra opties toegepast.

en: Enabling this will hide the URL of any uploaded file while in cart and checkout.
nl_NL: Als u dit inschakelt, wordt de URL van elk geüpload bestand verborgen in het  winkelwagentje en bij het afrekenen.

en: Enabling this will hide the URL of any uploaded file while in order.
nl_NL: Als u dit inschakelt, wordt de URL van elk geüpload bestand in de juiste order verborgen.

en: Enabling this will hide the options on the product page until JavaScript is initialized. This is a fail-safe setting and we recommend to be active.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de opties op de productpagina verborgen totdat JavaScript is geïnitialiseerd. Dit is een faalveilige instelling en we raden aan actief om deze te activeren.

en: Enabling this will load the plugin files to all WordPress pages. Use with caution.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de plug-inbestanden naar alle WordPress pagina's geladen. Voorzichtig gebruiken.

en: Enabling this will multiply the options price by the block count.
nl_NL: Als u dit inschakelt, wordt de optieprijs vermenigvuldigd met het aantal blokken.

en: Enabling this will multiply the options price by the calculated area.
nl_NL: Als u dit inschakelt, wordt de optieprijs vermenigvuldigd met het berekende gebied.

en: Enabling this will multiply the options price by the person count.
nl_NL: Als u dit inschakelt, wordt de optieprijs vermenigvuldigd met het aantal personen.

en: Enabling this will separate comma separated values for elements. This is mainly used for multiple checkbox choices.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de waarden voor de onderdelen door komma's gescheiden. Dit wordt voornamelijk gebruikt voor meerdere selectievak keuzes.

en: Enabling this will show the images of elements that have an image replacement.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de afbeeldingen weergegeven van bestandelen die een afbeelding hebben vervangen.

en: Enabling this will show the uploaded images in cart and checkout.
nl_NL: Als u dit inschakelt, worden de geüploade afbeeldingen in het winkelwagentje en bij het afrekenen weergegeven.

en: End of the label
nl_NL: Einde van het label

en: End year
nl_NL: Eind jaar

en: Enter a CSS selector to override the default label where the discount string will be displayed.
nl_NL: Voer een CSS-kiezer in om het standaardlabel te negeren waar de kortingsreeksen wordt weergegeven.

en: Enter a message to be used in the pop-up after clicking the add to cart button when there are upload fields.
nl_NL: Voer een bericht in dat in de pop-up moet worden gebruikt nadat u op de knop toevoegen aan winkelwagentje hebt geklikt als er uploadvelden zijn.

en: Enter a number above 0 to have the user select at least that number of checkboxes or leave blank for default behaviour.
nl_NL: Voer een getal groter dan 0 in om de gebruiker minimaal dat aantal selectievakjes te laten selecteren of laat leeg voor de standaard waarde.

en: Enter a number above 0 to have the user select the exact number of checkboxes or leave blank for default behaviour.
nl_NL: Voer een getal boven 0 in om de gebruiker het exacte aantal selectievakjes te laten selecteren of laat leeg voor standaardgedrag.

en: Enter a number above 0 to limit the checkbox selection or leave blank for default behaviour.
nl_NL: Voer een getal boven 0 in om de keuze in het selectievakje te beperken of laat dit leeg voor standaardgedrag.

en: Enter a string to indicate the required state of a field.
nl_NL: Voer een tekenreeks in om de vereiste status van een veld aan te geven.

en: Enter a text indicate that a field is required.
nl_NL: Voer een tekst in om aan te geven dat een veld vereist is.

en: Enter a text replace the Select file text used in the styled upload button.
nl_NL: Voer een tekst in ter vervanging van de geselecteerde bestandstekst die wordt gebruikt in de gestileerde uploadknop.

en: Enter a text replace the message when trying to add a negative priced product to othe cart.
nl_NL: Voer een tekst in die het bericht vervangt wanneer u probeert een product met een negatieve prijs aan het winkelwagentje toe te voegen.

en: Enter a text replace the message when trying to add a zero priced product to othe cart.
nl_NL: Voer een tekst in die het bericht vervangt wanneer u probeert een product zonder prijs aan het winkelwagentje toe te voegen.

en: Enter a text to display after the price for this field or leave it blank for no text.
nl_NL: Voer een tekst in die na de prijs  moet worden weergegeven of laat het leeg voor geen tekst.

en: Enter a text to display before the price for this field or leave it blank for no text.
nl_NL: Voer een tekst in die voor de prijs moet worden weergegeven of laat het leeg voor geen tekst.

en: Enter a text to replace the Additional options text when using the pop up setting on the cart.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst voor Extra opties te vervangen wanneer u de pop-upinstelling in het winkelwagentje gebruikt.

en: Enter a text to replace the Characters remaining text when using maximum characters on a text field or a textarea.
nl_NL: Voer een tekst in om de aan te geven dat het maximum aan tekens is gebruikt in het tekst gebied.

en: Enter a text to replace the Close button text on the calendar.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst van de knop sluiten in de kalender te vervangen.

en: Enter a text to replace the Close button text when using the pop up setting on the cart.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst van de knop sluiten te vervangen wanneer u de pop-upinstelling in het winkelwagentje gebruikt.

en: Enter a text to replace the Edit options text on the cart.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst voor het bewerken van opties in het winkelwagentje te vervangen.

en: Enter a text to replace the Free price label when product has extra options.
nl_NL: Voer een tekst in om het gratis prijslabel te vervangen wanneer het product extra opties heeft.

en: Enter a text to replace the Reset options text when using custom variations.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst voor de Reset-opties te vervangen wanneer u aangepaste variaties gebruikt.

en: Enter a text to replace the Today button text on the calendar.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst van de knop vandaag in de kalender te vervangen.

en: Enter a text to replace the Uploading files text used in the pop-up after clicking the add to cart button  when there are upload fields.
nl_NL: Voer een tekst in ter vervanging van de tekst voor het uploaden van files die in de pop-up wordt gebruikt nadat u op de knop toevoegen aan winkelwagentje hebt geklikt als er uploadvelden zijn.

en: Enter a text to replace the add to cart button text when using the Force select option.
nl_NL: Voer een tekst in om de tekst voor de knop toevoegen aan winkelwagentje te vervangen wanneer u de optie forceer selectie gebruikt.

en: Enter a text to replace the empty cart button text.
nl_NL: Voer een tekst in ter vervanging van de huidige knoptekst voor het leeg maken van het winkelwagentje.

en: Enter a text to replace the next button text for slider.
nl_NL: Voer een tekst in om de knoptekst volgende bij de diavoorstelling te vervangen.

en: Enter a text to replace the previous button text for slider.
nl_NL: Voer een tekst in om de knoptekst vorige bij de diavoorstelling te vervangen.

en: Enter a value for the minimum characters the user must enter.
nl_NL: Voer een waarde in voor het minimum aantal tekens dat de gebruiker moet invoeren.

en: Enter a value to be applied to the Quantity field automatically.
nl_NL: Voer een waarde in die automatisch op het veld hoeveelheid moet worden toegepast.

en: Enter a value to be applied to the field automatically according to your selected date format. (Two digits for day, two digits for month and four digits for year).
nl_NL: Voer een waarde in die automatisch op het veld moet worden toegepast volgens de geselecteerde datumnotatie. (Twee cijfers voor dag, twee cijfers voor maand en vier cijfers voor jaar).

en: Enter a value to be applied to the field automatically.
nl_NL: Voer een waarde in die automatisch op het veld moet worden toegepast.

en: Enter a value to limit the maximum characters the user can enter.
nl_NL: Voer een waarde in om het maximale aantal tekens dat de gebruiker kan invoeren te beperken.

en: Enter an extra class name to add to this attribute element
nl_NL: Voer een extra class naam in om aan dit kenmerk onderdeel toe te voegen

en: Enter an extra class name to add to this element
nl_NL: Voer een extra class naam in om aan dit onderdeel toe te voegen

en: Enter an extra class name to add to this section
nl_NL: Voer een extra class naam in om aan deze sectie toe te voegen

en: Enter an id for the container of the element.
nl_NL: Voer een ID in voor de container van het onderdeel.

en: Enter ending year.
nl_NL: Voer eindjaar in.

en: Enter starting year.
nl_NL: Voer het beginjaar in.

en: Enter the Fees total text or leave blank for default.
nl_NL: Voer de tekst van voor totale kosten in of laat leeg voor de standaard tekst.

en: Enter the Final total text or leave blank for default.
nl_NL: Voer de tekst van het definitieve totaal in of laat leeg voor de standaard waarde.

en: Enter the Options total text or leave blank for default.
nl_NL: Voer de opties voor de totale tekst in of laat leeg voor de standaard tekst.

en: Enter the Subscription sign up fee text or leave blank for default.
nl_NL: Voer de tekst voor de aanmeldingskosten in of laat leeg voor de standaard tekst.

en: Enter the Unit price text or leave blank for default.
nl_NL: Voer de tekst per eenheidsprijs in of laat leeg voor de standaard tekst.

en: Enter the Update cart text when you edit a product.
nl_NL: Voer de tekst voor het winkelwagentje bijwerken in wanneer u een product bewerkt.

en: Enter the discount amount.
nl_NL: Voer het kortingsbedrag in.

en: Enter the field/value separator for the cart.
nl_NL: Voer het veld / waarde-scheidingsteken in voor het winkelwagentje.

en: Enter the height of the displayed item or leave blank for auto height.
nl_NL: Voer de hoogte van het weergegeven item in of laat leeg voor automatische hoogte.

en: Enter the maximum value.
nl_NL: Voer de maximale waarde in.

en: Enter the minimum value.
nl_NL: Voer de minimumwaarde in.

en: Enter the number of free chars.
nl_NL: Voer het aantal gratis tekens in.

en: Enter the number of values for the points display.
nl_NL: Voer het aantal waarden in voor de puntenweergave.

en: Enter the placeholder for the dropdown.
nl_NL: Voer de tijdelijke aanduiding in voor de vervolgkeuzelijst.

en: Enter the price for this field or leave it blank for no price.
nl_NL: Voer de prijs voor dit veld in of laat het leeg voor geen prijs.

en: Enter the quantity step.
nl_NL: Voer en getal  in om aan te geven hoeveel stappen gemaakt kunnen worden.

en: Enter the sale price for this field or leave it blankto use the default price.
nl_NL: Voer de verkoopprijs voor dit veld in of laat het leeg om de standaardprijs te gebruiken.

en: Enter the step for the handle.
nl_NL: Voer de stap in voor de handeling.

en: Enter the time the following format: 8:00 am
nl_NL: Voer de tijd in het volgende formaat in: 8:00 uur

en: Enter the width of the displayed item or leave blank for auto width.
nl_NL: Voer de breedte van het weer gegeven item in of laat leeg voor automatische breedte.

en: Enter title here
nl_NL: Voer hier de titel in

en: Envato Personal Token
nl_NL: Envato persoonlijk kenteken

en: Envato rate limit exceeded! Please try again later.
nl_NL: 51/5000
    Envato-limiet overschreden! Probeer het later opnieuw.

en: Epo Black
nl_NL: Epo zwart

en: Epo White
nl_NL: Epo wit

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error connecting to Envato API. Please try again later.
nl_NL: Fout bij verbinden met Envato API. Probeer het later opnieuw.

en: Error connecting to server!
nl_NL: Fout bij verbinden met server!

en: Error getting data from the server!
nl_NL: Fout bij ophalen van gegevens van de server!

en: Error in deleting.
nl_NL: Fout bij het verwijderen.

en: Error in moving to Trash.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen.

en: Error in restoring from Trash.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het terugzetten vanuit de prullenbak.

en: Error label placement
nl_NL: Foutlabel plaatsing

en: Error on unzipping package
nl_NL: Fout in uitpakken pakket

en: Error! Can't connect to filesystem
nl_NL: Fout! Kan geen verbinding maken met bestandssysteem

en: Error! Envato API error
nl_NL: Fout! Envato API fout

en: Everyone
nl_NL: Iedereen

en: Exact selection
nl_NL: Exacte keuze

en: Exclude Product(s) from the form
nl_NL: Sluit product (en) uit van het formulier

en: Exclude Products
nl_NL: Uitgesloten producten

en: Exclude from Global Extra Product Options
nl_NL: Uitsluiten van algemeneExtra Product Options

en: Excluded Products
nl_NL: Uitgesloten producten

en: Expand all
nl_NL: Alles uitklappen

en: Expand and Collapse (start closed)
nl_NL: Uitvouwen en samenvouwen (start gesloten)

en: Expand and Collapse (start opened)
nl_NL: Uitvouwen en samenvouwen (start geopend)

en: Export CSV
nl_NL: CSV exporteren

en: Export form
nl_NL: Formulier Exporteren

en: Extra Options placement
nl_NL: Plaatsing extra opties

en: Extra Options placement custom hook
nl_NL: Extra opties plaatsing op maat gemaakte haak

en: Extra Options placement hook priority
nl_NL: Extra opties plaatsing haak prioriteit

en: Extra Product Options
nl_NL: Extra Product Opties

en: Extra Product Options Fees
nl_NL: Vergoedingen extra productopties

en: Extra Product Options Form Builder
nl_NL: Extra productopties Formiel bouwer

en: Extra Product Options Settings
nl_NL: Instellingen Extra Product Opties

en: Extra fee
nl_NL: Extra kosten

en: Failed to write file to disk.
nl_NL: Het schrijven naar de schijf is mislukt.

en: February
nl_NL: Februari

en: Fees amount
nl_NL: Kosten van extra opties

en: Fees total text
nl_NL: Kosten totale tekst

en: File imported.
nl_NL: Bestand geïmporteerd.

en: File manager
nl_NL: Bestandsbeheer

en: File manager is not supported on your server.
nl_NL: Bestandsbeheer wordt niet ondersteund op uw server.

en: File upload stopped by extension.
nl_NL: Uploaden van het bestand gestopt door de extensie.

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Final total
nl_NL: Totaalbedrag inclusief opties

en: Final total box
nl_NL: Totaalbedrag

en: Final total text
nl_NL: Definitieve totale tekst

en: Fixed amount
nl_NL: Vast bedrag

en: Fixed amount + options
nl_NL: Vast bedrag + opties

en: Floating Totals box
nl_NL: Zwevend totaalbedrag

en: Floating Totals box visibility
nl_NL: Zichtbaarheid van zwevende eindbedragen

en: Force Select Options
nl_NL: Forceer geselecteerd opties

en: Force Select options text
nl_NL: Verplichte select options tekst

en: Form draft updated.
nl_NL: Formulierconcept bijgewerkt.

en: Form published.
nl_NL: Formulier gepubliceerd.

en: Form restored to revision from %s
nl_NL: Formulier hersteld tot revisie van %s

en: Form saved.
nl_NL: Formulier opgeslagen.

en: Form scheduled for: %s.
nl_NL: Formulier gepland voor: %s.

en: Form submitted.
nl_NL: Formulier ingediend.

en: Form updated.
nl_NL: Formulier bijgewerkt.

en: Free Price text replacement
nl_NL: Gratis tekstvervanging

en: Free chars
nl_NL: Gratis tekens

en: Free!
nl_NL: Gratis!

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Fullsize
nl_NL: Ware grootte

en: General
nl_NL: Algeheel

en: General options
nl_NL: Algehele opties

en: Global
nl_NL: Algemeen

en: Global Extra Product Options
nl_NL: Algemene Extra Product Options

en: Global Options
nl_NL: Algemene Opties

en: Global variables
nl_NL: Algemene variabelen

en: Globally override the undo button for radio buttons
nl_NL: Vervang de knop voor ongedaan maken voor algehele keuzerondjes

[ctx: Google font: on or off]
en: on
nl_NL: aan

en: H:m:ss
nl_NL: H:mm:ss

en: Header color
nl_NL: Kleur van koptekst

en: Header position
nl_NL: Koptekst positie

en: Header title
nl_NL: Koptekst titel

en: Header type
nl_NL: Type koptekst

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Builder mode on products
nl_NL: Verberg Builder-modus op producten

en: Hide Final total box
nl_NL: Verberg het eindbedrag

en: Hide Final total box if Options total is zero
nl_NL: Verberg het eindbedrag als het totaalbedrag van de optie nul is

en: Hide Normal mode on products
nl_NL: Verberg normale modus op producten

en: Hide add-to-cart button until an option is chosen
nl_NL: Knop voor toevoegen aan winkelwagentje verbergen totdat een optie is gekozen

en: Hide checkbox element average price
nl_NL: Verberg sectievakje voor onderdelen met een gemiddelde prijs

en: Hide choice label when using the swatch mode for radio buttons and checkboxes.
nl_NL: Keuzelabel verbergen bij gebruik van de staalmodus voor keuzerondjes en selectievakjes.

en: Hide element label in cart
nl_NL: Bestanddeel label in het winkelwagentje verbergen

en: Hide element label in floating totals box.
nl_NL: Onderdeel label verbergen in vak met zwevende totalen.

en: Hide element label in order
nl_NL: Bestanddeel label in volgorde verbergen

en: Hide element value in cart
nl_NL: Bestanddeel waarde in het winkelwagentje verbergen

en: Hide element value in floating totals box
nl_NL: Onderdeel waarde verbergen in vak met zwevende totalen

en: Hide element value in order
nl_NL: Onderdeel waarde in bestelling verbergen

en: Hide extra options in cart
nl_NL: Verberg extra opties in het winkelwagentje

en: Hide extra options prices in cart
nl_NL: Verberg extra optieprijzen in het winkelwagentje

en: Hide override settings on products
nl_NL: Verberg voorrangsinstellingen op producten

en: Hide price
nl_NL: Verberg prijs

en: Hide upload file URL in cart and checkout
nl_NL: Verberg upload bestand URL in het winkelwagentje en bij het afrekenen

en: Hide upload file URL in order
nl_NL: URL van uploadbestand in de order verbergen

en: Hide uploaded file path
nl_NL: Verberg het geüploade bestandspad

en: Horizontal rule
nl_NL: Horizontale regel

en: Hour
nl_NL: Uur

en: How long the animation will take in milliseconds
nl_NL: Hoe lang de animatie zal duren in milliseconden

en: I agree that the license data will be transmitted to the license server.
nl_NL: Ik ga ermee akkoord dat de licentiegegevens naar de licentieserver worden verzonden.

en: Icon tooltip left
nl_NL: Knopinfo pictogram links

en: Icon tooltip right
nl_NL: Knopinfo pictogram rechts

en: If this is enabled the included product is not shipped with the main product.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt het meegeleverde product niet met het hoofdproduct verzonden.

en: If this is enabled the included product will add its weight to the main product.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt het gewicht van het meegeleverde product toegevoegd aan het hoofdproduct.

en: If this is enabled the included product will maintain its own price.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, behoudt het meegeleverde product zijn eigen prijs.

en: Image replacement
nl_NL: Afbeelding vervangen

en: Image swatches
nl_NL: Afbeeldings gmodel

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Import CSV
nl_NL: Importeer CSV

en: Importing csv...
nl_NL: CSV importeren...

en: Importing data
nl_NL: Gegevens importeren

en: Include Fees on unit price
nl_NL: Inclusief kosten op eenheidsprijs

en: Include additional Global forms
nl_NL: Voeg aanvullende algemene formulieren toe

en: Include option pricing in product price
nl_NL: Optieprijzen opnemen in productprijs

en: Include tax for Fee price type
nl_NL: Inclusief belasting voor de kosten

en: Include tax string suffix on totals box
nl_NL: Belastingachtervoegsel bij de totaalprijs opnemen

en: Inherit product setting
nl_NL: Product instelling overnemen

en: Inherit product tax class
nl_NL: Productbelastings klasse overnemen

en: Initialization
nl_NL: Initialisatie

en: Inline mode
nl_NL: Inline modus

en: Input decimal separator
nl_NL: Voer een decimaal scheidingsteken in

en: Invalid CSV file!
nl_NL: Ongeldig CSV-bestand!

en: Invalid CSV file.
nl_NL: Ongeldig CSV-bestand.

en: Invalid action.
nl_NL: Ongeldige actie.

en: Invalid data submitted!
nl_NL: Ongeldige gegevens ingediend!

en: Invalid data!
nl_NL: Onjuiste data!

en: Invalid date entered!
nl_NL: Ongeldige datum ingevoerd!

en: Invalid file extension
nl_NL: Ongeldige bestandsextensie

en: Invalid import method used.
nl_NL: Ongeldige importmethode gebruikt.

en: Invalid request!
nl_NL: Ongeldige aanvraag!

en: Invalid year date entered!
nl_NL: Ongeldige jaartal ingevoerd!

en: Items per row (Desktops and laptops)
nl_NL: Artikelen per rij (desktops en laptops)

en: Items per row (Galaxy Tablets landscape)
nl_NL: Artikelen per rij (Samsung Galaxy landscape)

en: Items per row (Samnsung Galaxy)
nl_NL: Artikelen per rij (Samsung Galaxy)

en: Items per row (Smartphones)
nl_NL: Artikelen per rij (Smartphones)

en: Items per row (Tablets landscape)
nl_NL: Artikelen per rij (Tablets landscape)

en: Items per row (Tablets portrait)
nl_NL: Artikelen per rij (Tablets portrait)

en: Items per row (iPhone 5)
nl_NL: Artikelen per rij (iPhone 5)

en: Items per row (iPhone 6 +)
nl_NL: Artikelen per rij (iPhone 6 +)

en: Items per row (iPhone 6)
nl_NL: Artikelen per rij (iPhone 6)

en: January
nl_NL: Januari

en: Javascript and CSS inclusion mode
nl_NL: Javascript en CSS opnamemodus

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Label CSS selector
nl_NL: Label CSS-kiezer

en: Label color
nl_NL: Label kleur

en: Label options
nl_NL: Labelopties

en: Label position
nl_NL: Label positie

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language of this %s
nl_NL: Taal van deze %s

en: Large
nl_NL: Groot

en: Layout mode
nl_NL: Lay-out modus

en: Leave blank to use the original attribute label.
nl_NL: Laat leeg om het originele kenmerklabel te gebruiken.

en: Leave empty for default value
nl_NL: Laat leeg voor de standaardwaarde

en: Leave it blank to calculate it automatically from the %s price
nl_NL: Laat leeg om het automatisch te berekenen op basis van de %s prijs

en: Leave it blank to calculate it automatically from the %s sale price
nl_NL: Laat leeg om het automatisch te berekenen op basis van de verkoopprijs van %s

en: Left
nl_NL: Links

en: Left of the field
nl_NL: Links van het veld

en: Left of the label
nl_NL: Links van het label

en: Left side
nl_NL: Linkerkant

en: Letters only
nl_NL: Alleen letters

en: Letters or Space only
nl_NL: Alleen letters of spatie

en: License
nl_NL: Licentie

en: License activated!
nl_NL: Licentie geactiveerd!

en: License activated.
nl_NL: Licentie geactiveerd.

en: License deactivated!
nl_NL: Licentie gedeactiveerd!

en: Limit selection
nl_NL: Beperk selectie

en: Loading ...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Locale
nl_NL: Scheidingtekens

en: Logged in users
nl_NL: Ingelogde gebruikers

en: Maintain weight
nl_NL: Standaard gewicht

en: Make the total price not being multiplied by the product quantity
nl_NL: Maak dat de eindprijs niet vermenigvuldigd met de producthoeveelheid

en: March
nl_NL: Maart

en: Mass add
nl_NL: Massa toevoegen

en: Math formula
nl_NL: Wiskundige formule

en: Max value
nl_NL: Maximale waarde

en: Maximum characters
nl_NL: Maximale aantal karakters

en: Maximum characters for text-field and text-areas
nl_NL: Maximale aantal tekens voor tekstveld en tekstgebieden

en: Maximum quantity
nl_NL: Maximale hoeveelheid

en: Maximum selectable date
nl_NL: Maximaal selecteerbare datums

en: Maximum selectable time
nl_NL: Maximaal selecteerbare tijd

en: May
nl_NL: Mei

en: Min value
nl_NL: Minimale waarde

en: Minimum characters
nl_NL: Minimum aantal tekens

en: Minimum characters for text-field and text-areas
nl_NL: Minimale aantal tekens voor tekstveld en tekstgebieden

en: Minimum quantity
nl_NL: Minimale hoeveelheid

en: Minimum selectable date
nl_NL: Minimaal selecteerbare datum

en: Minimum selectable time
nl_NL: Minimaal selecteerbare tijd

en: Minimum selection
nl_NL: Minimale selectie

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Missing a temporary folder.
nl_NL: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month - Day - Year
nl_NL: Maand - Dag - Jaar

en: Month . Day . Year
nl_NL: Maand . Dag . Jaar

en: Month / Day / Year
nl_NL: Maand / Dag / Jaar

en: More information about %s
nl_NL: Meer informatie over %s

en: Move out of stock message
nl_NL: Bericht uit voorraad verwijderen

en: Move to Trash
nl_NL: Verplaats naar prullenmand

en: Multiple minified files
nl_NL: Meerdere verkleinde bestanden

en: Multiply cost by block count
nl_NL: Vermenigvuldig de kosten met het aantal blokken

en: Multiply cost by person count
nl_NL: Vermenigvuldig de kosten met het aantal personen

en: Multiply options cost by area
nl_NL: Vermenigvuldig de kosten van opties per gebied

en: New Global Form
nl_NL: Nieuwe algemene formulier

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No Global Form found
nl_NL: Geen algemeen formulier gevonden

en: No Global Form found in trash
nl_NL: Geen algemeen formulier gevonden in Prullenbak

en: No change
nl_NL: Geen verandering

en: No file found.
nl_NL: Geen bestand gevonden.

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geüploadet.

en: No negative priced products text
nl_NL: Geen negatief geprijsde producttekst

en: No saved variations found.
nl_NL: Geen opgeslagen varianten gevonden.

en: No validation
nl_NL: Geen controle

en: No zero priced products text
nl_NL: Geen producttekst zonder prijs

en: No, but hide price
nl_NL: Nee, maar prijs verbergen

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Normal (clear)
nl_NL: Normaal (duidelijk)

en: Normal browser button
nl_NL: Normale browserknop

en: Normal display
nl_NL: Normale weergave

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of points
nl_NL: Aantal punten

en: October
nl_NL: Oktober

en: Only enter pure CSS code without and style tags
nl_NL: Voer alleen pure CSS-code in zonder en met stijltags

en: Only enter pure JavaScript code without and script tags
nl_NL: Voer alleen pure JavaScript-code in zonder en met scripttags

en: Option
nl_NL: Optie

en: Options Subscription fee
nl_NL: Opties voor het abonnementsgeld

en: Options amount
nl_NL: Totaal van alle opties

en: Options saved!
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen!

en: Options total text
nl_NL: Opties voor de totale tekst

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Original product price
nl_NL: Oorspronkelijke productprijs

en: Other elements
nl_NL: Nog andere onderdelen

en: Override Final total box
nl_NL: Overschrijf het uiteindelijke totaalbedrag

en: Override disabled roles for this product
nl_NL: Overschrijf uitgeschakelde personen voor dit product

en: Override enabled roles for this product
nl_NL: Overschrijf ingeschakelde personen voor dit product

en: Override global display
nl_NL: Overschrijf de algemene weergave

en: Override product price
nl_NL: Productprijs overschrijven

en: Overwrite existing elements
nl_NL: Overschrijf bestaande onderdelen

en: Padding
nl_NL: Vulling

en: Parent Global Form
nl_NL: Bovenliggende algemeen formulier

en: Percent of the original price
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs

en: Percent of the original price + options
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs + opties

en: Percent of the original price per char
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per teken

en: Percent of the original price per char (no first char)
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per teken (geen eerste teken)

en: Percent of the original price per char (no n-th char and no spaces)
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per teken (geen n-th teken en geen spaties)

en: Percent of the original price per char (no n-th char)
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per teken (geen n-th teken)

en: Percent of the original price per word
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per woord

en: Percent of the original price per word (no n-th char)
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs per woord (geen n-th teken)

en: Percent of the orignal price
nl_NL: Procent van de oorspronkelijke prijs

en: Placement
nl_NL: Plaatsing

en: Please activate WooCommerce Extra Product Options.
nl_NL: Activeer WooCommerce Extra Product Options.

en: Please enter a multiple of {0}.
nl_NL: Geef een veelvoud van {0} op.

en: Please enter a valid URL.
nl_NL: Vul een geldige URL in.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid number.
nl_NL: Vul een geldig nummer in.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
nl_NL: Vul een waarde groter dan of gelijk aan {0} .

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
nl_NL: Gelieve een waarde van minder dan of gelijk aan {0} .

en: Please enter at least {0} character.
nl_NL: Voer minstens {0} tekens in.

en: Please enter at least {0} characters.
nl_NL: Voer minstens {0} tekens in.

en: Please enter no more than {0} character.
nl_NL: Voer niet meer dan {0} tekens in.

en: Please enter no more than {0} characters.
nl_NL: Voer niet meer dan {0} tekens in.

en: Please enter only digits.
nl_NL: Voer enkel cijfers in.

en: Please enter only letters or spaces.
nl_NL: Voer alleen letters of spaties in.

en: Please enter only letters, numbers or underscores.
nl_NL: Voer alleen letters, cijfers of onderstrepingstekens in.

en: Please enter only letters.
nl_NL: Voer alleen letters in.

en: Please enter only unicode letters and numbers.
nl_NL: Voer alleen unicode letters en cijfers in.

en: Please enter only unicode letters, numbers or spaces.
nl_NL: Voer alleen unicode etters, cijfers of spaties in.

en: Please fill all fields before trying to activate.
nl_NL: Vul alle velden in voordat u probeert te activeren.

en: Please note that if the options on the Order change or get deleted you will get wrong results by enabling this!
nl_NL: Houd er rekening mee dat als de opties op de bestelling veranderen of worden verwijderd, u verkeerde resultaten krijgt door dit in te schakelen!

en: Please save the form before importing options!
nl_NL: Sla het formulier op voordat u opties importeert!

en: Please save the product before importing options!
nl_NL: Sla het product op voordat u opties importeert!

en: Please select at least {0} choice.
nl_NL: Selecteer minimaal {0} optie(s).

en: Please select at least {0} choices.
nl_NL: Selecteer minimaal {0} optie(s).

en: Please select exactly {0} choice.
nl_NL: Selecteer {0} optie(s).

en: Please select exactly {0} choices.
nl_NL: Selecteer {0} optie(s).

en: Please select up to {0} choice.
nl_NL: Selecteer maximaal {0} optie(s).

en: Please select up to {0} choices.
nl_NL: Selecteer maximaal {0} optie(s).

en: Populate
nl_NL: Bevolken

en: Populate options
nl_NL: Opties invullen

en: Position
nl_NL: Positie

en: Prefix label
nl_NL: Voorvoegsellabel

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Prevent adding to the cart negative priced products.
nl_NL: Voorkom het toevoegen aan de winkelwagentje van negatief geprijsde producten.

en: Prevent adding to the cart zero priced products.
nl_NL: Voorkom het toevoegen aan het winkelwagentje van producten zonder prijs.

en: Prevent negative priced products
nl_NL: Voorkom negatief geprijsde producten

en: Prevent options from being sent to emails
nl_NL: Voorkom dat opties naar e-mails worden gestuurd

en: Prevent zero priced products
nl_NL: Voorkom producten zonder prijs

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price of element
nl_NL: Prijs van het onderdeel

en: Price per Interval
nl_NL: Prijs per interval

en: Price per char
nl_NL: Prijs per teken

en: Price per char (no first char)
nl_NL: Prijs per teken (geen eerste teken)

en: Price per char (no n-th char and no spaces)
nl_NL: Prijs per teken (geen n-th teken en geen spaties)

en: Price per char (no n-th char)
nl_NL: Prijs per teken (geen n-th teken)

en: Price per char (no spaces)
nl_NL: Prijs per teken (geen spaties)

en: Price per row
nl_NL: Prijs per rij

en: Price per word
nl_NL: Prijs per woord

en: Price per word (no n-th char)
nl_NL: Prijs per woord (geen n-th teken)

[ctx: Price range: from-to]
en: %1$s&ndash;%2$s
nl_NL: Prijs vanaf: %1$s tot %2$s

en: Price type
nl_NL: Prijs type

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Priced individually
nl_NL: Individueel geprijsd

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Product
nl_NL: Producten

en: Product Image replacement
nl_NL: Product afbeelding vervanging

en: Product image replacement mode
nl_NL: Productafbeelding vervangingsmodus

en: Product page
nl_NL: Productpagina

en: Product quantity
nl_NL: Product kwantiteit

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products and Categories
nl_NL: Producten en categorieën

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Purchase code
nl_NL: Aankoop Code

en: Qty
nl_NL: Aantal

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Quantity Default value
nl_NL: Aantal Standaardwaarde

en: Quantity max value
nl_NL: Hoeveelheid maximale Waarde

en: Quantity min value
nl_NL: Hoeveelheid minimale waarde

en: Quantity of element
nl_NL: Hoeveelheid van het onderdeel

en: Quantity selector
nl_NL: Hoeveelheid selecteren

en: Quantity step
nl_NL: Hoeveelheid stap

en: Radio button undo button
nl_NL: Knop keuzerondje ongedaan maken

en: Radio buttons and image at end of the label
nl_NL: Keuzerondjes en afbeelding aan het einde van het label

en: Radio buttons and image at start of the label
nl_NL: 45/5000
    Keuzerondjes en afbeelding aan het begin van het label

en: Range picker
nl_NL: Bereikkiezer

en: Regular
nl_NL: Regelmatig

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Free price label
nl_NL: Gratis prijsetiket verwijderen

en: Remove the image.
nl_NL: Verwijder de afbeelding.

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required state indicator
nl_NL: Vereiste statusindicator

en: Required state indicator position
nl_NL: Vereiste statusindicatorpositie

en: Reset Options text replacement
nl_NL: Tekstvervanging van opties resetten

en: Reset option values after the product is added to the cart
nl_NL: Optiewaarden resetten nadat het product aan het winkelwagentje is toegevoegd

en: Reset options
nl_NL: Reset Opties

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right of the field
nl_NL: Rechts van het veld

en: Right of the label
nl_NL: Rechts van het label

en: Right side
nl_NL: Rechterkant

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Round
nl_NL: Rond

en: Round 2
nl_NL: Rond 2

en: Run the updater
nl_NL: Voer de updater uit

en: Sale
nl_NL: Verkoop

en: Sale Price
nl_NL: Verkoopprijs

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Saving... Please wait.
nl_NL: Opslaan... even geduld.

en: Search Global Form
nl_NL: Zoek algemeen Formulier

en: Search for a product&hellip;
nl_NL: Zoek naar een product&hellip;

en: Second
nl_NL: Tweede

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Section Conditional Logic
nl_NL: Sectie Voorwaardelijke logica

en: Section class name
nl_NL: Sectie class naam

en: Section id
nl_NL: Sectie id

en: Section placement
nl_NL: Sectie plaatsing

en: Section style
nl_NL: Sectiestijl

en: Section type
nl_NL: Sectie type

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Box
nl_NL: Selectie Vakje

en: Select a category
nl_NL: Selecteer een categorie

en: Select a style for the checkboxes and radio buttons
nl_NL: Selecteer een stijl voor de selectievakjes en keuzerondjes

en: Select a style for the selected border when using image replacements or swatches.
nl_NL: Selecteer een stijl voor de geselecteerde rand bij het gebruik van beeldvervangingen of model.

en: Select an image for this term.
nl_NL: Selecteer een afbeelding voor deze periode.

en: Select boxes
nl_NL: Selecteer vakken

en: Select categories
nl_NL: Selecteer een categorie

en: Select custom file types the user will be allowed to upload separated by commas.
nl_NL: 80/5000
    Selecteer aangepaste bestandstypen die de gebruiker mag uploaden, gescheiden door komma's.

en: Select file
nl_NL: Selecteer bestand

en: Select file text
nl_NL: Selecteer bestandstekst

en: Select file types
nl_NL: Selecteer bestandstypen

en: Select how the products will be presented.
nl_NL: Selecteer hoe de producten worden gepresenteerd.

en: Select how to display your fields in the cart
nl_NL: Selecteer hoe u uw velden in het winkelwagentje wilt weergeven

en: Select how to include JS and CSS files
nl_NL: Selecteer hoe u JS- en CSS-bestanden wilt opnemen

en: Select how to show the value of the range picker.
nl_NL: Selecteer hoe de waarde van de bereikkiezer moet worden weergegeven.

en: Select item border type
nl_NL: Selecteer de randtype voor dit artikel

en: Select mode
nl_NL: Selecteer modus

en: Select options
nl_NL: Selecteer opties

en: Select products
nl_NL: Selecteer producten

en: Select the Extra Options placement hook priority
nl_NL: Selecteer de prioriteit voor de plaatsingshaak Extra opties

en: Select the Product(s) to apply the options
nl_NL: Selecteer het/de product(en) om de opties toe te passen

en: Select the Totals box placement hook priority
nl_NL: Selecteer de prioriteit van de plaats voor de haak van het eindbedrag

en: Select the color to use.
nl_NL: Selecteer de te gebruiken kleur.

en: Select the discount type. The discount applies to the final product price. If the product has extra options then the discount applies to the amount after the options have been added to the product price.
nl_NL: Selecteer het type korting. De korting is van toepassing op de prijs van het eindproduct. Als het product extra opties heeft dan geldt de korting op het bedrag nadat de opties zijn toegevoegd aan de productprijs.

en: Select the display type of this attribute.
nl_NL: Selecteer het weergavetype van dit kenmerk.

en: Select the image to replace the product image with.
nl_NL: Selecteer een afbeelding om de product afbeelding te vervangen.

en: Select the placement of the Required state indicator
nl_NL: Selecteer de plaatsing van de vereiste statusindicator

en: Select the placement of the discounted string compared to the label.
nl_NL: Selecteer de plaatsing van de reeksen met korting in vergelijking met het label.

en: Select the position of the datepicker.
nl_NL: Selecteer de positie van de datumkiezer.

en: Select the position of the timepicker.
nl_NL: Selecteer de positie van de tijdkiezer.

en: Select the product that will be pre-selected.
nl_NL: Selecteer het product dat vooraf wordt geselecteerd.

en: Select the roles that will have access to the extra options.
nl_NL: Selecteer de personen die toegang hebben tot de extra opties.

en: Select the roles that will not have access to the extra options.
nl_NL: Selecteer de personen die geen toegang hebben tot de extra opties.

en: Select the size of the datepicker.
nl_NL: Selecteer de grootte van de datumkiezer.

en: Select the size of the timepicker.
nl_NL: Selecteer de grootte van de tijdkiezer.

en: Select the theme for the datepicker.
nl_NL: Selecteer het thema voor de datumkiezer.

en: Select the theme for the timepicker.
nl_NL: Selecteer het thema voor de tijdkiezer.

en: Select this section's display style.
nl_NL: Selecteer de weergavestijl van deze sectie.

en: Select this section's display type.
nl_NL: Selecteer het weergavetype van deze sectie.

en: Select when to show the final total box
nl_NL: Selecteer wanneer het uiteindelijke totaalbedrag moet worden weergegeven

en: Select where this section will appear compare to local Options.
nl_NL: Selecteer waar deze sectie wordt weergegeven, vergeleken met lokale opties.

en: Select where you want the Totals box to appear.
nl_NL: Selecteer waar u het inedbedrag wilt weergeven.

en: Select where you want the extra options to appear.
nl_NL: Selecteer waar u de extra opties wilt laten verschijnen.

en: Select which file types the user will be allowed to upload.
nl_NL: Selecteer welke bestandstypen de gebruiker mag uploaden.

en: Selected options of element
nl_NL: Selecteer de opties van het onderdeel

en: Self mode
nl_NL: Zelfmodus

en: Self mode replaces the actual image and Inline appends new image elements
nl_NL: Zelfmodus vervangt de daadwerkelijke afbeelding en inline voegt een nieuw afbeeldingsonderdeel toe

en: Set the placement for the validation error notification label
nl_NL: Stel de plaatsing in voor het waarschuwingslabel voor validatiefouten

en: Set to Fee
nl_NL: Stel in op kosten

en: Set to what those price types will base their original price on.
nl_NL: Stel in waarop die prijstypes hun oorspronkelijke prijs zullen baseren.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings:
nl_NL: Instellingen:

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Shipped individually
nl_NL: Individueel verzonden

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show Both Final and Options total box
nl_NL: Toon zowel het eindbedrag als het totaalbedrag van de opties

en: Show Final box and hide Options if zero
nl_NL: Toon het eindbedrag en verberg het totaalbedrag van de opties als dit nul is

en: Show Final total and hide Options total if zero
nl_NL: Toon het definitieve totaalbedrag en verberg het totaalbedrag van de opties indien nul

en: Show Unit price on totals box
nl_NL: Toon eenheidsprijs bij het eindbedrag

en: Show attribute name
nl_NL: Kenmerknaam tonen

en: Show bottom
nl_NL: Toon onderkant

en: Show description
nl_NL: Beschrijving weergeven

en: Show description for radio buttons and checkboxes inline.
nl_NL: Beschrijving van keuzerondjes en selectievakjes inline weergeven.

en: Show full width label for select boxes.
nl_NL: Toon label met volledige breedte voor geselecteerde vakken.

en: Show image
nl_NL: Afbeelding weergeven

en: Show image and description
nl_NL: Afbeelding en beschrijving weergeven

en: Show image and label
nl_NL: Afbeelding en label weergeven

en: Show image replacement in cart and checkout
nl_NL: Toon afbeelding vervanging in het winkelwagentje en bij het afrekenen

en: Show image, label and description
nl_NL: Afbeelding, label en beschrijving weergeven

en: Show inside
nl_NL: Toon de binnenkant

en: Show label
nl_NL: Toon label

en: Show label and description
nl_NL: Label en beschrijving weergeven

en: Show only Final total
nl_NL: Toon alleen eindbedrag

en: Show only Options total
nl_NL: Toon alleen het totaal van de opties

en: Show only Options total if total is not zero
nl_NL: Toon alleen het optietotaal als totaal niet nul is

en: Show only with action hook
nl_NL: Alleen weergeven met actiehaak

en: Show prices inside select box choices
nl_NL: Prijzen weergeven binnen geselecteerde vakken

en: Show prices inside select box choices even if the prices are hidden
nl_NL: Prijzen weergeven binnen selectievakkeuzes, zelfs als de prijzen verborgen zijn

en: Show quantity selector only for elements with a value
nl_NL: Toon aantal selectie alleen voor het onderdelen met een waarde

en: Show reset button
nl_NL: Toon resetknop

en: Show responsive values
nl_NL: Toon responsive waarden

en: Show the Final total box even when the product has no extra options
nl_NL: Geef het vak eindbedrag weer, zelfs als het product geen extra opties heeft

en: Show uploaded image in cart and checkout
nl_NL: Toon geüploade afbeelding in het winkelwagentje en bij het afrekenen

en: Show using action hooks
nl_NL: Laat zien met behulp van actiehaken

en: Show value on
nl_NL: Toon waarde aan

en: Sign up fee
nl_NL: Inschrijfgeld

en: Single Product
nl_NL: Enkelvoudig product

en: Single minified file
nl_NL: Een verkleind bestand

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Slider (wizard)
nl_NL: Diavoorstelling (wizard)

en: Slider next text
nl_NL: Tekst volgende diavoorstelling

en: Slider previous text
nl_NL: Diavoorstelling vorige tekst

en: Small
nl_NL: Klein

en: Something went wrong with WordPress.
nl_NL: Er is iets misgegaan met WordPress.

en: Something went wrong with the request!
nl_NL: Er is iets misgegaan met het verzoek!

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl_NL: Sorry, dit bestandstype is om veiligheidsredenen niet toegestaan.

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Square 2
nl_NL: Vierkant 2

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Start Animation delay
nl_NL: Animatievertraging starten

en: Start adding elements
nl_NL: Begin met het toevoegen van onderdelen

en: Start of the label
nl_NL: Begin van het label

en: Start year
nl_NL: Start jaar

en: Step * price
nl_NL: Stap * prijs

en: Step value
nl_NL: Stapwaarde

en: Strings
nl_NL: Reeksen

en: Strip html from emails
nl_NL: Verwijder html van e-mails

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style variations
nl_NL: Stijlvariaties

en: Styled button
nl_NL: Gestileerde knop

en: Submit for Review
nl_NL: Indienen voor review

en: Subscription sign up fee
nl_NL: Abonnementsgeld

en: Subscription sign up fee text
nl_NL: Tekst voor abonnement inschrijfkosten

en: Subtitle
nl_NL: Ondertitel

en: Subtitle color
nl_NL: Subtitel kleur

en: Subtitle position
nl_NL: Positie van de ondertitel

en: Suffix label
nl_NL: Achtervoegsel label

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Swatch mode will show a tooltip over the choice.
nl_NL: De model modus toont een knopinfo over de keuze.

en: TM Extra Product Option #%s of %s
nl_NL: TM Extra Product Option #%s van %s

en: TM Global Form
nl_NL: TM Algemeen Formulier

en: TM Global Forms
nl_NL: TM Algemene Formulieren

en: Tax
nl_NL: BTW

en: Tax class for Fee price type
nl_NL: Belastingklasse voor de kosten

en: Text Area
nl_NL: Tekstgebied

en: Text Field
nl_NL: Tekstveld

en: Text after Price
nl_NL: Tekst na prijs

en: Text before Price
nl_NL: Tekst voor prijs

en: That username is not valid for this item purchase code. Please make sure you entered the correct username (case sensitive).
nl_NL: Deze gebruikersnaam is niet geldig voor deze aankoop Artikelcode. Controleer of dat u de juiste gebruikersnaam (hoofdlettergevoelig) in hebt gevoerd.

en: The delay until the animation starts in milliseconds
nl_NL: De vertraging tot de animatie begint in milliseconden

en: The description will appear under the title.
nl_NL: De beschrijving verschijnt onder de titel.

en: The form is being applied to all products
nl_NL: Het formulier wordt op alle producten toegepast

en: The form isn't being applied to any products
nl_NL: Het formulier wordt op geen enkel producten toegepast

en: The forms you choose will be displayed alongside with the forms that the product already has.
nl_NL: De formulieren die u kiest, worden weergegeven naast de formulieren die het product al heeft.

en: The installed version is
nl_NL: De geïnstalleerde versie is

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
nl_NL: Het item dat u naar de prullenbak probeert te verplaatsen, bestaat niet meer.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
nl_NL: Het item dat u probeert te herstellen vanuit de prullenbak, bestaat niet meer.

en: The number of options the user has selected
nl_NL: Het aantal opties dat de gebruiker heeft geselecteerd

en: The php functions mb_detect_encoding and mb_convert_encoding are required to import and export CSV files. Please ask your hosting provider to enable this function.
nl_NL: De php-functies mb_detect_encoding en mb_convert_encoding zijn vereist om CSV-bestanden te importeren en exporteren. Vraag uw hostingprovider om deze functie in te schakelen.

en: The purchase code is already activated on another domain!
nl_NL: De aankoopcode is al geactiveerd op een ander domein!

en: The purchase code is already activated!
nl_NL: De activatie code is reeds geactiveerd!

en: The purchase code is already activated! Please buy a valid license!
nl_NL: De aankoopcode is al geactiveerd! Koop een geldige licentie!

en: The quantity for "%s" must be greater than %s
nl_NL: De hoeveelheid voor "%s" moet groter zijn dan %s

en: The quantity for "%s" must be greater than 0 to be added to the cart.
nl_NL: De hoeveelheid voor "%s" moet groter zijn dan 0 om aan het winkelwagentje te worden toegevoegd.

en: The quantity of &quot;%s&quot; cannot be higher than %d.
nl_NL: De hoeveelheid &quot;%s&quot; kan niet hoger zijn dan %d.

en: The quantity of &quot;%s&quot; cannot be lower than %d.
nl_NL: De hoeveelheid &quot;%s&quot; kan niet lager zijn dan %d.

en: The quantity of &quot;%s&quot; must be entered in multiples of %d.
nl_NL: De hoeveelheid &quot;%s&quot; moet worden ingevoerd in veelvouden van% d.

en: The quantity of this element
nl_NL: De hoeveelheid van dit onderdeel

en: The selected form does not contain any sections
nl_NL: Het geselecteerde formulier bevat geen secties

en: The total quantity of this element
nl_NL: De totale hoeveelheid van dit onderdeel

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt het voorschrift MAX_FILE_SIZE gespecificeerd in het HTML-formulier.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt het voorschrift upload_max_filesize in php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het bestand is slechts gedeeltelijk geüploadet.

en: The value length of this element
nl_NL: De waarde lengte van dit onderdeel

en: The value of this element
nl_NL: De waarde van dit onderdeel

en: Theme
nl_NL: Thema

en: There are no options
nl_NL: Er zijn geen opties

en: There are no saved variations yet.
nl_NL: Er zijn nog geen opgeslagen varianten.

en: There was an error saving the settings.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de instellingen.

en: Thin line
nl_NL: Dunne lijn

en: This allows you to disable all selected months.
nl_NL: Hiermee kunt u alle geselecteerde maanden uitschakelen.

en: This allows you to disable all selected weekdays.
nl_NL: Hiermee kunt u alle geselecteerde weekdagen uitschakelen.

en: This allows you to generate points along the range picker.
nl_NL: Hiermee kun je punten genereren langs de bereikkiezer.r.

en: This changes the add to cart button on shop and archive pages to display select options when the product has extra product options. Enabling this will remove the ajax functionality.
nl_NL: Dit verandert de knop Toevoegen aan winkelwagentje op winkel- en archiefpagina's om geselecteerde opties weer te geven wanneer het product extra productopties heeft. Als u dit inschakelt, wordt de ajax-functionaliteit verwijderd.

en: This controls how your fields are displayed on the front-end. If you choose "Show using action hooks" you have to manually write the code to your theme or plugin to display the fields and the placement settings below will not work. If you use Composite Products extension you must leave this setting to "Normal" otherwise the extra options cannot be displayed on the composite product bundles. See more at the documentation.
nl_NL: Dit bepaalt hoe uw velden worden weergegeven aan de voorkant. Als u "Laat zien met behulp van actiehaken" kiest, moet u de code handmatig naar uw thema of plug-in schrijven om de velden weer te geven en de onderstaande plaatsingsinstellingen werken niet. Als u de Composite Products-extensie gebruikt, moet u deze instelling op "Normaal" laten staan, anders kunnen de extra opties niet worden weergegeven op de composietproductbundels. Zie meer in de documentatie.

en: This determine the floating totals box visibility.
nl_NL: Dit bepaalt de zichtbaarheid van de zwevende eindtotalen.

en: This element
nl_NL: Dit onderdeel

en: This field is required text
nl_NL: Dit veld is verplichte tekst

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: This is a translation of
nl_NL: Dit is een vertaling van

en: This is moves the out of stok message when styled variations are used just below them.
nl_NL: Dit verplaatst het niet op voorraad bericht wanneer gestileerde variaties net onder gebruikt licht.

en: This is used to change the product image.
nl_NL: Dit wordt gebruikt om de productafbeelding te wijzigen.

en: This is where you can add new global options to your store.
nl_NL: Hier kunt u nieuwe algemene  opties aan uw winkel toevoegen.

en: This item has already been deleted.
nl_NL: Dit item is al verwijderd.

en: This will add a button to clear the selected option.
nl_NL: Hiermee wordt een knop toegevoegd om de geselecteerde optie te wissen.

en: This will count as an empty value in case the element is required.
nl_NL: Dit telt als een lege waarde voor het geval het onderdeel vereist is.

en: This will enable a floating box to display your totals box.
nl_NL: Hierdoor kan een zwevend eindbedrag worden weergeven.

en: This will exclude any global forms assigned to this product except those defined in the previous setting.
nl_NL: Dit sluit alle algemene formulieren uit die aan dit product zijn toegewezen, behalve die welke in de vorige instelling zijn gedefinieerd.

en: This will globally override the product price with the price from the options if the total options price is greater then zero.
nl_NL: Dit zal de algehele productprijs overschrijven met de prijs van de opties als de totale optieprijs hoger is dan nul.

en: This will hide the average price display on the cart for checkboxes.
nl_NL: Hierdoor wordt de gemiddelde prijsweergave in het winkelwagentje voor selectievakjes verborgen.

en: This will override the display method only for this product.
nl_NL: Dit overschrijft de weergavemethode alleen voor dit product.

en: This will override the product price with the price from the options if the total options price is greater then zero.
nl_NL: Dit overschrijft de productprijs met de prijs van de opties als de totale optieprijs hoger is dan nul.

en: This will override the time format above.
nl_NL: Dit overschrijft de bovenstaande tijdnotatie.

en: This will override the totals box display only for this product.
nl_NL: Dit overschrijft de weergave van het totalenvak alleen voor dit product.

en: This will override which roles can see the options for this product.
nl_NL: Dit overschrijft welke personen zichtbaar zijn aan opties voor dit product.

en: This will override which roles cannot see the options for this product. This setting has priority over the enabled roles one.
nl_NL: Dit overschrijft welke personen zichtbaar zijn aan opties voor dit product. Deze instelling heeft voorrang op de ingeschakelde personen.

en: This will revert the option values to the default ones after adding the product to the cart
nl_NL: Hierdoor worden de optiewaarden teruggezet naar de standaardwaarden nadat het product aan het winkelwagentje is toegevoegd

en: This will show a quantity selector for this option.
nl_NL: Dit toont een mogelijkheid om de hoeveelheid te selecteren voor deze optie.

en: Thumbnails
nl_NL: Miniaturen

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time format
nl_NL: Tijdnotatie

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title options
nl_NL: Titelopties

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To find out how to access your purchase code you can %s
nl_NL: Om erachter te komen hoe u toegang krijgt tot uw aankoopcode, kunt u %s

en: To receive automatic updates license activation is required.
nl_NL: Om automatische updates te ontvangen is activering van de licentie vereist.

en: To translate the strings for the local options please use WPML interface.
nl_NL: Gebruik de WPML interface om de reeksen voor de lokale opties te vertalen.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tooltip and Left side
nl_NL: Knopinfo en linkerkant

en: Tooltip and Right side
nl_NL: Knopinfo en rechterkant

en: Top left
nl_NL: Linksboven

en: Top of screen
nl_NL: Bovenkant van scherm

en: Top right
nl_NL: Rechtsboven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total price as Unit Price
nl_NL: Totale prijs als eenheidsprijs

en: Totals box placement
nl_NL: Plaatsing eindbedrag

en: Totals box placement custom hook
nl_NL: Plaats eindbedrag met aangepaste haak

en: Totals box placement hook priority
nl_NL: Plaats eindbedrag met haak prioriteit

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Trying to activate from an invalid IP address!
nl_NL: Proberen te activeren vanaf een ongeldig IP-adres!

en: Trying to activate from an invalid domain!
nl_NL: Probeert te activeren van een ongeldig domein!

en: Trying to activate from outside the plugin interface is not allowed!
nl_NL: Proberen te activeren van buiten de plug-in-interface is niet toegestaan!

en: Trying to activate with an invalid purchase code for your token!
nl_NL: Probeer te activeren met een ongeldige aankoopcode voor uw token!

en: Trying to upload files larger than %s is not allowed!
nl_NL: Het is niet toegestaan ​​om bestanden te uploaden die groter zijn dan %s!

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turn off persistent cart
nl_NL: Schakel de blijvende winkelwagen uit

en: Undiscounted product price
nl_NL: Ongedisconteerde prijs van het product

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Unique meta values
nl_NL: Unieke metawaarden

en: Unit price
nl_NL: Stukprijs

en: Unit price text
nl_NL: Tekst per eenheidsprijs

en: Unknown post type.
nl_NL: Onbekend Berichttype.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
nl_NL: Het is niet toegestaan exemplaren van deze klasse te incasseren.

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update cart
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Update cart text
nl_NL: Tekst van winkelwagentje bijwerken

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload button style
nl_NL: Knopstijl uploaden

en: Upload element inline Image preview
nl_NL: Onderdeelt inline afbeeldingvoorbeeld uploaden

en: Upload folder
nl_NL: Upload mapUpload map

en: Upload successful
nl_NL: Upload succesvol

en: Uploading files
nl_NL: Bestanden aan het uploaden

en: Uploading files text
nl_NL: Tekst voor het uploaden van bestanden

en: Uploading message text
nl_NL: Tekst voor het uploaden van een bericht

en: Use URL replacements
nl_NL: Gebruik URL vervangingen

en: Use WooCommerce value
nl_NL: Gebruik WooCommerce waarde

en: Use allowed file types from WordPress
nl_NL: Gebruik toegestane bestandstypen van WordPress

en: Use color replacements
nl_NL: Gebruik kleurvervangingen

en: Use custom image
nl_NL: Gebruik een aangepaste afbeelding

en: Use field value
nl_NL: Gebruik veldwaarde

en: Use global setting
nl_NL: Gebruik de algemene instelling

en: Use image lightbox
nl_NL: Gebruik afbeelding lightbox

en: Use image replacements
nl_NL: Gebruik afbeelding vervangingen

en: Use internal variation price
nl_NL: Gebruik interne variatieprijs

en: Use options cache
nl_NL: Gebruik opties cache

en: Use options caching for boosting perfromance. Disable if you have options that share the same unique ID.
nl_NL: Gebruik opties caching om de prestaties te verbeteren. Schakel uit als u opties heeft die dezelfde unieke ID delen.

en: Use plus and minus signs on option prices
nl_NL: Gebruik plustekens en mintekens bij de optieprijzen

en: Use plus and minus signs on prices in cart and checkout
nl_NL: Gebruik plus- en mintekens bij de prijzen in het winkelwagentje en bij afrekenen

en: Use progressive display on options
nl_NL: Gebruik progressieve weergave op opties

en: Use setting on each product
nl_NL: Gebruik de instelling voor elk product

en: Use the "From" string on displayed product prices
nl_NL: Gebruik de tekenreeks "From" voor weergegeven productprijzen

en: Use the image replacements
nl_NL: Gebruik de afbeelding vervangingen

en: Use this field to make a grid display. Enter how many items per row for the grid or leave blank for normal display.
nl_NL: Gebruik dit veld om een rasterweergave te maken. Voer het aantal artikelen per rij in voor het raster of laat leeg voor normale weergave.

en: Use this if your variable products have a lot of options to improve performance. Note that this may cause issues with discount or currency plugins.
nl_NL: Gebruik dit als uw variabele producten veel opties hebben om de prestaties te verbeteren. Merk op dat dit problemen kan veroorzaken met plug-ins voor kortingen of valuta.

en: Use translated values when possible on admin Order
nl_NL: Gebruik vertaalde waarden waar mogelijk op administratieve order

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Using booking setting
nl_NL: Boekingsinstelling gebruiken

en: Validate as
nl_NL: Valideren als

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Value of element
nl_NL: Waarde van onderdeel

en: Variation #%s of %s
nl_NL: Eigenschap #%s van %s

en: Variation options
nl_NL: Variatie opties

en: Variation:
nl_NL: Variatie:

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Various
nl_NL: Diverse

en: View Extra Product Options documentation
nl_NL: Bekijk documentatie over Extra Product Options

en: View Extra Product Options settings
nl_NL: Bekijk de instellingen voor Extra productopties

en: View Global Form
nl_NL: Bekijk algemeen Form

en: View cart
nl_NL: Bekijk winkelwagen

en: View details
nl_NL: Bekijk details

en: Visble after scrolling the page
nl_NL: Zichtbaar na het scrollen van de pagina

en: Visit premium customer support
nl_NL: Ga naar premium klantenondersteuning

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Whether to include specific products or categories.
nl_NL: Bepaal of specifieke producten of categorieën moeten worden opgenomen.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: WooCommerce Bookings
nl_NL: WooCommerce-boekingen

en: WooCommerce Easy Bookings
nl_NL: WooCommerce Easy boekingen

en: WooCommerce Extra Product Options requires WooCommerce Extra Checkout Options %s or later!.
nl_NL: WooCommerce Extra Product Options vereist WooCommerce Extra Checkout Options %s of later !.

en: WooCommerce Measurement Calculator
nl_NL: WooCommerce meetcalculator

en: WooCommerce TM Extra Product Options requires WordPress %s or later.
nl_NL: WooCommerce TM Extra Product Options vereist WordPress %s of hoger.

en: WooCommerce is not enabled!
nl_NL: WooCommerce is niet ingeschakeld!

en: WooCommerce settings
nl_NL: WooCommerce instellingen

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Year - Day - Month
nl_NL: Jaar - Dag - Maand

en: Year - Month - Day
nl_NL: Jaar - Maand - Dag

en: Year . Day . Month
nl_NL: Jaar . Dag . Maand

en: Year . Month . Day
nl_NL: Jaar . Maand . Dag

en: Year / Day / Month
nl_NL: Jaar / Dag / Maand

en: Year / Month / Day
nl_NL: Jaar / Maand / Dag

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, but show price
nl_NL: Ja, maar toon prijs

en: You are not allowed to delete this item.
nl_NL: U hebt niet het recht dit item te verwijderen.

en: You are not allowed to edit this item.
nl_NL: U hebt niet het recht dit item te bewerken.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nl_NL: Je mag dit item niet uit de prullenbak verplaatsen.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl_NL: U hebt niet het recht dit item naar de prullenbak te verplaatsen.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
nl_NL: U hebt niet het recht dit item terug te zetten vanuit de prullenbak.

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl_NL: U probeert een item te bewerken dat niet bestaat. Is het misschien verwijderd?

en: You can generate an Envato Personal Token by %s
nl_NL: U kunt een Envato persoonlijk kenteken genereren %s

en: You can only select up to %s choice for %s.
nl_NL: U kunt maximaal %s keuze selecteren voor %s.

en: You can only select up to %s choices for %s.
nl_NL: U kunt maximaal %s keuzes selecteren voor %s.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl_NL: U kunt dit item niet bewerken omdat het in de prullenbak staat. Gelieve te herstellen en probeer het opnieuw.

en: You cannot add any more extra options.
nl_NL: U kunt geen extra opties meer toevoegen.

en: You cannot add negative priced products to the cart.
nl_NL: U kunt geen producten met een negatieve prijs aan de winkelwagen toevoegen.

en: You cannot add zero priced products to the cart.
nl_NL: U kunt geen producten zonder prijs aan de winkelwagen toevoegen.

en: You cannot enter more than %s characters for "%s".
nl_NL: U kunt niet meer dan %s tekens invoeren voor "%s".

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
nl_NL: Je kunt dit item niet naar de prullenbak verplaatsen. %s is momenteel aan het bewerken.

en: You cannot select that date!
nl_NL: Je kunt de datum niet selecteren!

en: You have already activated that purchase code on another domain!
nl_NL: Activatie code reeds geactiveerd op een ander domein!

en: You have already activated your purchase code!
nl_NL: U heeft uw aankoopcode al geactiveerd!

en: You must enter at least %s characters for "%s".
nl_NL: U moet minimaal %s karakters invoeren voor "%s".

en: You must select at least %s choice for %s.
nl_NL: U moet minstens %s keuze selecteren voor %s.

en: You must select at least %s choices for %s.
nl_NL: U moet voor %s minstens %s keuzes selecteren.

en: You must select exactly %s choice for %s.
nl_NL: U moet exact %s keuze selecteren voor %s.

en: You must select exactly %s choices for %s.
nl_NL: Je moet precies %s keuzes selecteren voor %s.

en: Your Envato Personal Token.
nl_NL: Je Envato persoonlijk kenteken.

en: Your Envato username.
nl_NL: Uw Envato gebruikersnaam.

en: Your files are being uploaded
nl_NL: Uw bestanden zijn geüpload

en: Your settings have been saved.
nl_NL: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: all
nl_NL: alle

en: any
nl_NL: iedere

en: characters remaining
nl_NL: resterende tekens

en: click this link
nl_NL: klik op deze link

en: clicking this link
nl_NL: door op deze link te klikken

[ctx: element quantity input tooltip]
en: Qty
nl_NL: Aantal

en: ends with
nl_NL: eindigt met

en: files
nl_NL: bestanden

en: greater than
nl_NL: groter dan

en: here
nl_NL: hier

en: hh:mm
nl_NL: uu:mm

en: is empty
nl_NL: is leeg

en: is not
nl_NL: is niet

en: is not empty
nl_NL: is niet leeg

en: jQuery selector for main product image
nl_NL: jQuery-selector voor hoofdproductafbeelding

en: less than
nl_NL: kleiner dan

en: of these rules match
nl_NL: komen deze regels overeen

en: or register the plugin to receive automatic updates.
nl_NL: of registreer de plug-in om automatische updates te ontvangen.

[ctx: post type general name]
en: TM Global Product Options
nl_NL: TM Product Opties

en: starts with
nl_NL: begint met

en: this field if
nl_NL: dit veld als
