TM WooCommerce Extra Product Options - en to el translation catalogue (167 entries)

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
el[0]: %s άρθρο μεταφέρθηκε στα διαγραμμένα.
el[1]: %s άρθρα μεταφέρθηκαν στα διαγραμμένα.

en: (Copy)
el: (Αντιγραφή)

en: (max file size %s)
el: (μέγιστο μέγεθος αρχείου %s)

en: (no title)
el: (χωρίς τίτλο)

en: ALL categories
el: ¨Όλες οι κατηγορίες

en: ALL products
el: Όλα τα προϊόντα

en: Add element
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Add element in a new section
el: Προσθήκη στοιχείου σε μια νέα ενότητα

en: Add section
el: Προσθήκη ενότητας

en: After
el: Μετά

en: Applied on
el: Εφαρμογή σε

en: Are you sure you want to clone this item?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να κλωνοποιήσετε αυτό το στοιχείο;

en: Are you sure you want to delete this file?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αρχείο;

en: Are you sure you want to delete this folder and all of its contents?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον φάκελο και όλο το περιεχόμενό του;

en: Are you sure you want to delete this item?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;

en: Are you sure you want to remove this option?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε αυτήν την επιλογή;

en: Attribute Label
el: Ετικέτα χαρακτηριστικού

en: Awaiting product image
el: Εν αναμονή της εικόνας του προϊόντος

en: Before
el: Πριν

en: Before adding Extra Product Options, add and save some attributes on the Attributes tab.
el: Πριν την προσθήκη Επιπλέον Επιλογών, προσθέστε και αποθηκεύστε Ιδιότητες στην καρτέλα Ιδιότητες Προϊόντος.

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cannot apply rules on this element or section since there are not any value configured elements on other sections, or no other sections found.
el: Δεν είναι δυνατή η εφαρμογή κανόνων σε αυτό το στοιχείο ή ενότητα, επειδή δεν υπάρχουν στοιχεία που έχουν ρυθμιστεί σε άλλες ενότητες ή δεν βρέθηκαν άλλες ενότητες.

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Cheatin&#8217; uh?
el: Κλέβεται&#8217; uh;

en: Choose an option
el: Κάντε μιά επιλογή

en: Clear all additional Global forms
el: Καταργήστε όλες τις επιπλέον Γενικές Φόρμες

en: Clone form
el: Κλωνοποίηση φόρμας

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Could not update post in the database
el: Δεν ήταν δυνατή η ενημέρωση της ανάρτησης στη βάση δεδομένων

en: Delete Permanently
el: Οριστική Διαγραφή

en: Delete all options on the product
el: Διαγραφή όλων των επιλογών του προϊόντος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable Exclude from Global Options
el: Απενεργοποιήστε την εξαίρεση από τις Γενικές Φόρμες

en: Disable categories
el: Απενεργοποίηση κατηγοριών

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Disabled roles for this form
el: Απενεργοποιημένοι ρόλοι για αυτή τη φόρμα

en: Docs
el: Έγγραφα

en: Edit price
el: Επεξεργασία τιμής

en: Enable Exclude from Global Options
el: Ενεργοποιήστε την εξαίρεση από τις Γενικές Φόρμες

en: Enable this if the product has a lot of options.
el: Ενεργοποιήστε αυτό αν το προϊόν έχει πολλές επιλογές.

en: Enable validation
el: Ενεργοποίηση επικύρωσης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Enabled roles for this form
el: Ενεργοποιημένοι ρόλοι για αυτή τη φόρμα

en: Enter starting year.
el: Εισαγάγετε το έτος έναρξης.

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error in deleting.
el: Σφάλμα στη διαγραφή.

en: Error in moving to Trash.
el: Σφάλμα κατά τη μετάβαση στον Κάδο απορριμμάτων.

en: Error in restoring from Trash.
el: Σφάλμα κατά την επαναφορά από τον Κάδο απορριμμάτων.

en: Everyone
el: Όλοι

en: Exclude Product(s) from the form
el: Εξαίρεση προϊόντος (ων) από τη φόρμα

en: Exclude Products
el: Εξαίρεση προϊόντων

en: Excluded Products
el: Εξαιρούμενα προϊόντα

en: Export CSV
el: Εξαγωγή CSV

en: Export form
el: Εξαγωγή φόρμας

en: Extra Product Options
el: Επιπλέον Επιλογές Προϊόντος

en: Extra Product Options Fees
el: Κόμιστρα (Επιπλέον Επιλογές Προϊόντος)

en: Failed to write file to disk.
el: Αποτυχία εγγραφής του αρχείου σε δίσκο.

en: Fees amount
el: Ποσό φόρου

en: File imported.
el: Το αρχείο εισήχθη.

en: File manager is not supported on your server.
el: Ο διαχειριστής αρχείων δεν υποστηρίζεται στον διακομιστή σας.

en: File upload stopped by extension.
el: Η μεταφόρτωση αρχείων σταμάτησε λόγω της επέκτασης.

en: Fixed amount
el: Προκαθορισμένο ποσό

en: Fullsize
el: Πλήρες μέγεθος

en: Global Extra Product Options
el: Γενικές Επιπλέον Επιλογές Προϊόντος

en: Global Options
el: Γενικές Επιλογές

en: Import CSV
el: Εισαγωγή CSV

en: Importing data
el: Εισαγωγή δεδομένων

en: Include additional Global forms
el: Συμπεριλάβετε επιπλέον Γενικές Φόρμες

en: Invalid CSV file!
el: Το αρχείο CSV δεν είναι έγκυρο!

en: Invalid CSV file.
el: Το αρχείο CSV δεν είναι έγκυρο.

en: Invalid data!
el: Μη έγκυρα δεδομένα!

en: Invalid date entered!
el: Η ημερομηνία που πληκτρολογήσατε δεν είναι έγκυρη!

en: Invalid file extension
el: Μη έγκυρη επέκταση αρχείου

en: Invalid import method used.
el: Χρησιμοποιήθηκε μη έγκυρη μέθοδος εισαγωγής.

en: Invalid request!
el: Μη έγκυρο αίτημα!

en: Invalid year date entered!
el: Η ημερομηνία του έτους δεν είναι έγκυρη!

en: Missing a temporary folder.
el: Λείπει ένας προσωρινός φάκελος.

en: More information about %s
el: Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με %s

en: Move to Trash
el: Μετακίνηση στον  Κάδο απορριμμάτων

en: No
el: Όχι

en: No change
el: Καμία αλλαγή

en: No file found.
el: Δεν βρέθηκε κανένα αρχείο.

en: No file was uploaded.
el: Δε μεταφορτώθηκε κανένα αρχείο.

en: No validation
el: Χωρίς επικύρωση

en: None
el: Κανένα

en: Options saved!
el: Οι Επιλογές σώθηκαν!

en: Percent of the original price
el: Ποσοστό της αρχικής τιμής

en: Percent of the orignal price
el: Ποσοστό της αρχικής τιμής

en: Please save the form before importing options!
el: Αποθηκεύστε τη φόρμα πριν από την εισαγωγή επιλογών!

en: Please save the product before importing options!
el: Αποθηκεύστε το προϊόν πριν από την εισαγωγή επιλογών!

en: Premium Support
el: Προνομιακή Υποστήριξη

en: Price:
el: Τιμή:

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Products
el: ΠροΪόντα

en: Products and Categories
el: Προϊόντα και Κατηγορίες

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Remove the image.
el: Αφαιρέστε την εικόνα.

en: Required
el: Απαιτείται

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Saving... Please wait.
el: Αποθήκευση ... Περιμένετε.

en: Search for a product&hellip;
el: Αναζήτηση προϊόντος&hellip;

en: Select a category
el: Επιλέξτε κατηγορία

en: Select file
el: Επιλογή αρχείου

en: Select the Product(s) to apply the options
el: Επιλέξτε το/τα προϊόν(ντα) για να εφαρμόσετε τις επιλογές

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Settings:
el: Ρυθμίσεις:

en: Something went wrong with WordPress.
el: Κάτι πήγε στραβά με το WordPress.

en: Something went wrong with the request!
el: Κάτι πήγε στραβά με το αίτημα!

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτός ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται για λόγους ασφαλείας.

en: Start adding elements
el: Ξεκινήστε την προσθήκη στοιχείων

en: Submit for Review
el: Υποβολή για Ανασκόπηση

en: TM Extra Product Option #%s of %s
el: Επιπλέον Επιλογές Προϊόντος #%s από %s

en: The description will appear under the title.
el: Η περιγραφή θα εμφανιστεί κάτω από τον τίτλο.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
el: Το στοιχείο που προσπαθείτε να μετακινήσετε στον Κάδο δεν υπάρχει πλέον.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
el: Το στοιχείο που προσπαθείτε να επαναφέρετε από τον κάδο απορριμμάτων δεν υπάρχει πλέον.

en: The php functions mb_detect_encoding and mb_convert_encoding are required to import and export CSV files. Please ask your hosting provider to enable this function.
el: Οι λειτουργίες php mb_detect_encoding και mb_convert_encoding απαιτούνται για την εισαγωγή και την εξαγωγή αρχείων CSV. Ζητήστε από τον πάροχο φιλοξενίας σας να ενεργοποιήσει αυτή τη λειτουργία.

en: The quantity for "%s" must be greater than %s
el: Η ποσότητα για το "%s" πρέπει να είναι μεγαλύτερη από %s

en: The quantity for "%s" must be greater than 0 to be added to the cart.
el: Η ποσότητα για το "%s" πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0 για να προστεθεί στο καλάθι.

en: The selected form does not contain any sections
el: Η επιλεγμένη φόρμα δεν περιέχει τμήματα

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
el: Το αρχείο που μεταφορτώθηκε υπερβαίνει την οδηγία MAX_FILE_SIZE  που καθορίζεται στη φόρμα HTML.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
el: Το μεταφορτωμένο αρχείο υπερβαίνει την οδηγία upload_max_filesize στο php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
el: Το μεταφορτωμένο αρχείο μετοφορτώθηκε μόνο εν μέρει.

en: There are no options
el: Δεν υπάρχουν επιλογές

en: There are no saved variations yet.
el: Δεν υπάρχουν αποθηκευμένες παραλλαγές ακόμα.

en: There was an error saving the settings.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση των ρυθμίσεων.

en: This field is required text
el: Κείμενο για αυτό το πεδίο είναι απαιτούμενο

en: This item has already been deleted.
el: Αυτό το στοιχείο έχει ήδη διαγραφεί.

en: Title
el: Τίτλος

en: Title:
el: Τίτλος:

en: Trying to upload files larger than %s is not allowed!
el: Δεν επιτρέπεται η μεταφόρτωση αρχείων μεγαλύτερων από%s!

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Variation #%s of %s
el: Παραλλαγή #%s από %s

en: View Extra Product Options documentation
el: Δείτε την τεκμηρίωση πρόσθετων επιλογών προϊόντος

en: View Extra Product Options settings
el: Προβολή πρόσθετων ρυθμίσεων επιλογών προϊόντος

en: View details
el: Προβολή Λεπτομερειών

en: Visit premium customer support
el: Επισκεφθείτε την κορυφαία υποστήριξη πελατών

en: WooCommerce TM Extra Product Options requires WordPress %s or later.
el: Οι πρόσθετες επιλογές προϊόντων απαιτούν WordPress %s ή νεότερη έκδοση.

en: WooCommerce is not enabled!
el: Το WooCommerce δεν είναι ενεργοποιημένο!

en: Yes
el: Ναι

en: You are not allowed to delete this item.
el: Δεν επιτρέπεται να διαγράψετε αυτό το αρχείο.

en: You are not allowed to edit this item.
el: Δεν επιτρέπεται η παρέμβαση σε αυτό το αρχείο.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
el: Δεν επιτρέπεται να μετακινήσετε αυτό το στοιχείο από τον κάδο απορριμμάτων.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
el: Δεν επιτρέπεται η μετακίνηση αυτού του στοιχείου στον Κάδο απορριμμάτων.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
el: Δεν επιτρέπεται η επαναφορά αυτού του στοιχείου από τον Κάδο απορριμμάτων.

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
el: Προσπαθήσατε να επεξεργαστείτε ένα στοιχείο που δεν υπάρχει. Ίσως να διαγράφηκε;

en: You can only select up to %s choices for %s.
el: Μπορείτε να επιλέξετε μόνο %s επιλογές για %s.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
el: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτό το στοιχείο επειδή βρίσκεται στον Κάδο απορριμμάτων. Παρακαλούμε να το επαναφέρετε και να προσπαθήσετε ξανά.

en: You cannot add any more extra options.
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε περισσότερες επιπλέον επιλογές.

en: You cannot enter more than %s characters for "%s".
el: Δεν μπορείτε να εισαγάγετε περισσότερους από %s χαρακτήρες για το "%s".

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
el: Δεν μπορείτε να μετακινήσετε αυτό το στοιχείο στον Κάδο απορριμμάτων. Το %s επεξεργάζεται αυτή τη στιγμή.

en: You cannot select that date!
el: Δεν μπορείτε να επιλέξετε αυτήν την ημερομηνία!

en: You must enter at least %s characters for "%s".
el: Πρέπει να εισαγάγετε τουλάχιστον %s χαρακτήρες για το "%s".

en: You must select at least %s choice for %s.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον %s επιλογή για %s.

en: You must select at least %s choices for %s.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον %s επιλογές για %s.

en: You must select exactly %s choice for %s.
el: Πρέπει να επιλέξετε ακριβώς %s επιλογή για %s.

en: You must select exactly %s choices for %s.
el: Πρέπει να επιλέξετε ακριβώς %s επιλογές για %s.

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας έχουν αποθηκευτεί.

en: ends with
el: τελειώνει με

en: greater than
el: περισσότερο  από

en: is
el: είναι

en: is empty
el: είναι κενό

en: is not
el: δεν είναι

en: is not empty
el: δεν είναι κενό

en: label
el: ετικέτα

en: less than
el: λιγότερο από

en: starts with
el: ξεκινάει με
