Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to vi_VN translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
vi_VN: Đã có lỗi xảy ra khi gửi phản hồi. Hãy gửi báo cáo đên người quản trị website.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
vi_VN: Đã có lỗi xảy ra khi gửi phản hồi. Hãy tải lại trang và thử lại.

en: Thank you for your feedback!
vi_VN: Cảm ơn  bạn đã phản hồi!

en: Processing...
vi_VN: Đang xử lý…

en: No
vi_VN: Không

en: Yes
vi_VN: Có

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
vi_VN: %d trong số %d người thấy đánh giá này hữu ích. Nó có hữu ích đối với bạn không?

en: Was this review helpful to you?
vi_VN: Đánh giá này có hữu ích với bạn không?

en: 1 star
vi_VN: 1 sao

en: 2 star
vi_VN: 2 sao

en: 3 star
vi_VN: 3 sao

en: 4 star
vi_VN: 4 sao

en: 5 star
vi_VN: 5 sao
