Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
uk_UA: Під час надсилання відгуків сталася помилка. Повідомте про це адміністратору веб-сайту.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
uk_UA: Під час надсилання відгуків сталася помилка. Оновіть сторінку та повторіть спробу.

en: Thank you for your feedback!
uk_UA: Спасибі за ваш відгук!

en: Processing...
uk_UA: Обробка...

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
uk_UA: %d з %d людей вважають цей відгук корисним. Чи був цей відгук корисним для вас?

en: Was this review helpful to you?
uk_UA: Чи був цей відгук корисним для вас?

en: 1 star
uk_UA: 1 зірка

en: 2 star
uk_UA: 2 зірки

en: 3 star
uk_UA: 3 зірки

en: 4 star
uk_UA: 4 зірки

en: 5 star
uk_UA: 5 зірок
