Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to tr translation catalogue (14 entries)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
tr: %s önce

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
tr: Geribildiriminizin gönderilmesi sırasında bir hata oluştu. Lütfen websitesi yönetimine durumu bildiriniz.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
tr: Geribildiriminizin gönderilmesi sırasında bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yenileyerek tekrar deneyin.

en: Thank you for your feedback!
tr: Geribildiriminiz için teşekkür ederiz!

en: Processing...
tr: İşleniyor…

en: No
tr: Hayır

en: Yes
tr: Evet

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
tr: %d kişisin %d tanesi bu değerlendirmeyi faydalı buldu. Bu değerlendirme size faydalı sağladı mı?

en: Was this review helpful to you?
tr: Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?

en: 1 star
tr: 1 yıldız

en: 2 star
tr: 2 yıldız

en: 3 star
tr: 3 yıldız

en: 4 star
tr: 4 yıldız

en: 5 star
tr: 5 yıldız
