Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการส่งความคิดเห็นของคุณ กรุณารายงานข้อผิดพลาดนี้แก่ผู้ดูแลเว็บไซต์

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการส่งความคิดเห็นของคุณ กรุณารีเฟรชหน้านี้ซ้ำแล้วลองอีกครั้ง

en: Thank you for your feedback!
th: ขอบคุณสำหรับคำตอบของคุณ!

en: Processing...
th: ดำเนินการ...

en: No
th: ไม่ใช่

en: Yes
th: ใช่

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
th: %d จาก %d คนเห็นว่าความคิดเห็นนี้เป็นประโยชน์ รีวิวนี้มีประโยชน์กับคุณหรือไม่?

en: Was this review helpful to you?
th: รีวิวนี้มีประโยชน์สำหรับคุณหรือไม่?

en: 1 star
th: 1 ดาว

en: 2 star
th: 2 ดาว

en: 3 star
th: 3 ดาว

en: 4 star
th: 4 ดาว

en: 5 star
th: 5 ดาว
