Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom slanja vaših povratnih informacija. Molimo vas da slučaj prijavite administratoru veb lokacije.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom slanja vaših povratnih informacija. Molimo vas da osvežite stranicu, a zatim da probate ponovo.

en: Thank you for your feedback!
sr_RS: Hvala vam na povratnim informacijama!

en: Processing...
sr_RS: Obrađivanje…

en: No
sr_RS: Ne

en: Yes
sr_RS: Da

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
sr_RS: %d od ukupno %d ljudi smatra ovu ocenu korisnom. Da li je ova ocena korisna i vama?

en: Was this review helpful to you?
sr_RS: Da li vam je ova ocena korisna?

en: 1 star
sr_RS: 1 zvezdica

en: 2 star
sr_RS: 2 zvezdice

en: 3 star
sr_RS: 3 zvezdice

en: 4 star
sr_RS: 4 zvezdice

en: 5 star
sr_RS: 5 zvezdica
