Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
sl_SI: Pri vnosu vaših povratnih informacij se je pojavila napaka. Prosimo, da napako prijavite administratorju spletne strani.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
sl_SI: Pri vnosu vaših povratnih informacij se je pojavila napaka. Prosimo osvežite stran in poskusite ponovno.

en: Thank you for your feedback!
sl_SI: Hvala za vašo povratno informacijo!

en: Processing...
sl_SI: Procesiranje…

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
sl_SI: %d od %d ljudi je to oceno označilo za koristno. Je bila ta ocena za vas koristna?

en: Was this review helpful to you?
sl_SI: Je bila ta ocena za vas koristna?

en: 1 star
sl_SI: 1 zvezdica

en: 2 star
sl_SI: 2 zvezdici

en: 3 star
sl_SI: 3 zvezdice

en: 4 star
sl_SI: 4 zvezdice

en: 5 star
sl_SI: 5 zvezdic
