Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
sk: Pri odoslaní spätnej väzby sa vyskytla chyba. Nahláste to správcovi webovej stránky.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
sk: Pri odoslaní spätnej väzby sa vyskytla chyba. Obnovte stránku a skúste to znova.

en: Thank you for your feedback!
sk: Ďakujeme vám za vašu reakciu!

en: Processing...
sk: Spracovanie…

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
sk: %d z %d ľudí považovalo túto recenziu za užitočnú. Pomohlo vám toto hodnotenie?

en: Was this review helpful to you?
sk: Pomohlo vám toto hodnotenie?

en: 1 star
sk: 1 hviezda

en: 2 star
sk: 2 hviezdy

en: 3 star
sk: 3 hviezdy

en: 4 star
sk: 4 hviezdy

en: 5 star
sk: 5 hviezd
