Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to pt_BR translation catalogue (14 entries)

en: Upload up to %d images for your review (GIF, PNG, JPG, JPEG):
pt_BR: Envie até %d imagens para sua avaliação (GIF, PNG, JPG, JPEG):

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
pt_BR: Ocorreu um erro na submissão dos seus comentários. Por favor reporte-o ao administrador do site.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
pt_BR: Ocorreu um erro na submissão dos seus comentários. Por favor atualize a página e tente de novo.

en: Thank you for your feedback!
pt_BR: Obrigado pelos seus comentários!

en: Processing...
pt_BR: A processar…

en: No
pt_BR: Não

en: Yes
pt_BR: Sim

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
pt_BR: %d de %d pessoas acharam esta avaliação útil. Esta avaliação foi útil para si?

en: Was this review helpful to you?
pt_BR: Isto foi útil para si?

en: 1 star
pt_BR: 1 estrela

en: 2 star
pt_BR: 2 estrelas

en: 3 star
pt_BR: 3 estrelas

en: 4 star
pt_BR: 4 estrelas

en: 5 star
pt_BR: 5 estrelas
