Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to nn_NO translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
nn_NO: Det skjedde en feil ved innsending av svaret ditt. Vennligst si fra til administratoren av nettsiden.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
nn_NO: Det skjedde en feil ved innsending av svaret ditt. Kan du oppdatere siden og forsøke igjen?

en: Thank you for your feedback!
nn_NO: Tusen takk for tilbakemeldingen!

en: Processing...
nn_NO: Vent litt, svaret ditt sendes inn…

en: No
nn_NO: Nei

en: Yes
nn_NO: Ja

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
nn_NO: %d out of %d syns dette var en nyttig kommentar. Hva syns du?

en: Was this review helpful to you?
nn_NO: Var dette en nyttig kommentar for deg?

en: 1 star
nn_NO: 1 stjerne

en: 2 star
nn_NO: 2 stjerner

en: 3 star
nn_NO: 3 stjerner

en: 4 star
nn_NO: 4 stjerner

en: 5 star
nn_NO: 5 stjerner
