Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
mk: Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
mk: Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната и обидете се повторно.

en: Thank you for your feedback!
mk: Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

en: Processing...
mk: Се вчитува…

en: No
mk: Не

en: Yes
mk: Да

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
mk: %d од %d рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?

en: Was this review helpful to you?
mk: Дали мислењето ви помогна?

en: 1 star
mk: 1 ѕвезда

en: 2 star
mk: 2 ѕвезди

en: 3 star
mk: 3 ѕвезди

en: 4 star
mk: 4 ѕвезди

en: 5 star
mk: 5 ѕвезди
