Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
lv: Iesniedzot atsauksmes, radās kļūda. Lūdzu, ziņojiet par to vietnes administratoram.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
lv: Iesniedzot atsauksmes, radās kļūda. Lūdzu, atsvaidziniet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: Thank you for your feedback!
lv: Paldies par Jūsu atsauksmēm!

en: Processing...
lv: Procesā…

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
lv: %d no %d cilvēkiem šis pārskats bija noderīgs. Vai šī atsauksme jums bija noderīga?

en: Was this review helpful to you?
lv: Vai šīs atsauksmes Jums palīdzēja?

en: 1 star
lv: 1 zvaigzne

en: 2 star
lv: 2 zvaigznes

en: 3 star
lv: 3 zvaigznes

en: 4 star
lv: 4 zvaigznes

en: 5 star
lv: 5 zvaigznes
