Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
lt: Įvyko klaida. Prašome pranešti puslapio administratoriui.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
lt: Įvyko klaida. Prašome perkrauti puslapį ir bandyti iš naujo.

en: Thank you for your feedback!
lt: Ačiū už jūsų nuomonę!

en: Processing...
lt: Vykdoma…

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
lt: %d žmonių iš %d šis atsiliepimas buvo naudingas. O jums?

en: Was this review helpful to you?
lt: Ar šis atsiliepimas jums buvo naudingas?

en: 1 star
lt: 1 žvaigždutė

en: 2 star
lt: 2 žvaigždutės

en: 3 star
lt: 3 žvaigždutės

en: 4 star
lt: 4 žvaigždutės

en: 5 star
lt: 5 žvaigždutės
