Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to ka_GE translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
ka_GE: დაფიქსირდა შეცდომა გამოხმაურების დამატებისას. გთხოვთ დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრაციას.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
ka_GE: დაფიქსირდა შეცდომა გამოხმაურების დამატებისას. გადატვირთეთ საიტი და კიდევ სცადეთ.

en: Thank you for your feedback!
ka_GE: მადლობა გამოხმაურებისთვის!

en: Processing...
ka_GE: იტვირთება…

en: No
ka_GE: არა

en: Yes
ka_GE: კი

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
ka_GE: %d - იდან %d მომხმარებელს ეს შეფასება დაეხმარა. თქვენც დაგეხმარათ?

en: Was this review helpful to you?
ka_GE: ეს შეფასება დაგეხმარათ გადაწყვეტილების მიღებაში?

en: 1 star
ka_GE: 1 ვარსკვლავი

en: 2 star
ka_GE: 2 ვარსკვლავი

en: 3 star
ka_GE: 3 ვარსკვლავი

en: 4 star
ka_GE: 4 ვარსკვლავი

en: 5 star
ka_GE: 5 ვარსკვლავი
