Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to ja_JP translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
ja_JP: フィードバックの送信にエラーが発生しました。 Webサイト管理者に報告してください。

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
ja_JP: フィードバックの送信にエラーが発生しました。 ページを更新してもう一度お試しください。

en: Thank you for your feedback!
ja_JP: ご意見ありがとうございます！

en: Processing...
ja_JP: 処理中…

en: No
ja_JP: いいえ

en: Yes
ja_JP: はい

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
ja_JP: %dの中から%dがこの口コミが役に立ったと評価しています。 このレビューは参考になりましたか？

en: Was this review helpful to you?
ja_JP: このレビューは参考になりましたか？

en: 1 star
ja_JP: 1つ星

en: 2 star
ja_JP: 2つ星

en: 3 star
ja_JP: 3つ星

en: 4 star
ja_JP: 4つ星

en: 5 star
ja_JP: 5つ星
