Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
is: Villa við að senda umsögnina þína. Vinsamlegast tilkynntu það til umsjónarmanns vefsíðunnar.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
is: Villa við að senda umsögnina þína. Vinsamlegast hresstu (refresh) vefsíðuna og reyndu aftur.

en: Thank you for your feedback!
is: Takk fyrir umsögnina þína!

en: Processing...
is: Vinnsla…

en: No
is: Nei

en: Yes
is: Já

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
is: %d af %d finnst þessi umsögn hjálpleg. Finnst þér hún hjálpleg?

en: Was this review helpful to you?
is: Finnst þér þessi umsögn hjálpleg?

en: 1 star
is: 1 stjarna

en: 2 star
is: 2 stjörnur

en: 3 star
is: 3 stjörnur

en: 4 star
is: 4 stjörnur

en: 5 star
is: 5 stjörnur
