Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
id: Terjadi kesalahan pada pengiriman masukan Anda. Harap laporkan hal ini ke administrator situs web.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
id: Terjadi kesalahan pada pengiriman masukan Anda. Harap muat ulang halaman dan coba lagi.

en: Thank you for your feedback!
id: Terima kasih atas masukan Anda!

en: Processing...
id: Memproses…

en: No
id: Tidak

en: Yes
id: Ya

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
id: %d dari %d orang menyatakan ulasan ini bermanfaat. Apakah ulasan ini bermanfaat untuk Anda?

en: Was this review helpful to you?
id: Apakah ulasan ini bermanfaat untuk Anda?

en: 1 star
id: 1 bintang

en: 2 star
id: 2 bintang

en: 3 star
id: 3 bintang

en: 4 star
id: 4 bintang

en: 5 star
id: 5 bintang
