Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
hu: Hiba lépett fel az értékelés megerősítése folyamán. Kérjük jelezze a honlap rendszer-adminisztrátorának.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
hu: Hiba lépett fel az értékelés megerősítése folyamán. Kérjük frissítse az oldalt és próbálja újra.

en: Thank you for your feedback!
hu: Köszönjük visszajelzését!

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
hu: %d-ből %d felhasználó találta hasznosnak ezt az értékelést. Önnek segített?

en: Was this review helpful to you?
hu: Hasznos volt Önnek ez az értékelés?

en: 1 star
hu: 1 csillag

en: 2 star
hu: 2 csillag

en: 3 star
hu: 3 csillag

en: 4 star
hu: 4 csillag

en: 5 star
hu: 5 csillag
