Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
hr: Došlo je do pogreške prilikom slanja vaših povratnih informacija. Prijavite to administratoru web stranice.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
hr: Došlo je do pogreške prilikom slanja vaših povratnih informacija. Osvježite stranicu i pokušajte ponovo.

en: Thank you for your feedback!
hr: Zahvaljujemo na povratnim informacijama!

en: Processing...
hr: Obrada…

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
hr: %d od %d ljudi smatra da je ovaj recenzija korisna. Je li to bilo korisno?

en: Was this review helpful to you?
hr: Je li to bilo korisno?

en: 1 star
hr: 1 zvjezdica

en: 2 star
hr: 2 zvjezdice

en: 3 star
hr: 3 zvjezdice

en: 4 star
hr: 4 zvjezdica

en: 5 star
hr: 5 zvjezdica
