Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
he_IL: אירעה שגיאה בעת שליחת המשוב שלך. אנא דווח למנהל האתר.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
he_IL: אירעה שגיאה בעת שליחת המשוב שלך. אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Thank you for your feedback!
he_IL: תודה על המשוב שלך!

en: Processing...
he_IL: מעבד…

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
he_IL: ‫%d מתוך %d אנשים מצאו את הביקורת הזו יעילה. האם ביקורת זו הייתה יעילה עבורך?

en: Was this review helpful to you?
he_IL: האם ביקורת זו הייתה יעילה עבורך?

en: 1 star
he_IL: כוכב אחד

en: 2 star
he_IL:  2 כוכבים

en: 3 star
he_IL:  3 כוכבים

en: 4 star
he_IL:  4 כוכבים

en: 5 star
he_IL: 5 כוכבים
