Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
fa: هنگام ثبت بازخورد شما خطایی رخ داده است. لطفا خطا را به مدیر وبسیات گزارش دهید.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
fa: هنگام ثبت بازخورد شما خطایی رخ داده است. لطفا صفحه را مجدد بارگزاری نمایید و تلاش کنید.

en: Thank you for your feedback!
fa: تشکر از بازخورد شما!

en: Processing...
fa: در حال پردازش…

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
fa: ‫%d از %d نفر این پیام را مفید دیدند. نظر شما چیست؟

en: Was this review helpful to you?
fa: آیا این نظر برای شما مفید بود ؟

en: 1 star
fa: 1 ستاره

en: 2 star
fa: 2 ستاره

en: 3 star
fa: 3 ستاره

en: 4 star
fa: 4 ستاره

en: 5 star
fa: 5 ستاره
