Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
de: Bei der Übermittlung Ihres Feedbacks ist ein Fehler aufgetreten. Bitte melden Sie ihn dem Website-Administrator.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
de: Bei der Übermittlung Ihres Feedbacks ist ein Fehler aufgetreten. Bitte aktualisieren Sie die Seite und versuchen Sie es erneut.

en: Thank you for your feedback!
de: Vielen Dank für Ihr Feedback!

en: Processing...
de: Verarbeitung…

en: No
de: Nein

en: Yes
de: Ja

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
de: %d von %d Personen fanden diese Rezension hilfreich. War diese Rezension auch für Sie nützlich?

en: Was this review helpful to you?
de: War diese Rezension hilfreich für Sie?

en: 1 star
de: 1 Stern

en: 2 star
de: 2 Sterne

en: 3 star
de: 3 Sterne

en: 4 star
de: 4 Sterne

en: 5 star
de: 5 Sterne
