Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to cs_CZ translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
cs_CZ: Při zpracování zpětné vazby se vyskytla chyba. Nahlaste tuto skutečnost správci webových stránek.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
cs_CZ: Při zpracování zpětné vazby se vyskytla chyba. Aktualizujte stránku a zkuste to prosím znovu.

en: Thank you for your feedback!
cs_CZ: Děkujeme za váš názor!

en: Processing...
cs_CZ: Zpracování…

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
cs_CZ: %d ze %d osob ohodnotilo tuto recenzi jako užitečnou. Byla užitečná i pro vás?

en: Was this review helpful to you?
cs_CZ: Byla tato recenze užitečná?

en: 1 star
cs_CZ: 1 hvězda

en: 2 star
cs_CZ: 2 hvězdy

en: 3 star
cs_CZ: 3 hvězdy

en: 4 star
cs_CZ: 4 hvězdy

en: 5 star
cs_CZ: 5 hvězd
