Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
bg: Възникна грешка с изпращането на Вашата обратна връзка. Моля свържете се с администратора на страницата.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
bg: Възникна грешка при изрпащането на обратната връзка. Моля презаредете страницата и опитайте отново.

en: Thank you for your feedback!
bg: Благодарим Ви за обратната връзка!

en: Processing...
bg: Обработване…

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
bg: %d от %d хора намират ревюто за полезно. За Вас то беше ли такова?

en: Was this review helpful to you?
bg: Това ревю беше ли ви полезно?

en: 1 star
bg: 1 звезда

en: 2 star
bg: 2 звезди

en: 3 star
bg: 3 звезди

en: 4 star
bg: 4 звезди

en: 5 star
bg: 5 звезди
