Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable (latest release) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: An error occurred with submission of your feedback. Please report it to the website administrator.
ar: حدث خطأ في إرسال تعليقاتك. يرجى الإبلاغ عنها إلى مسؤول الموقع.

en: An error occurred with submission of your feedback. Please refresh the page and try again.
ar: حدث خطأ في إرسال تعليقاتك. يرجى تحديث الصفحة وحاول مرة أخرى.

en: Thank you for your feedback!
ar: شكرا لك على ملاحظاتك!

en: Processing...
ar: جاري المعالجة…

en: No
ar: لا

en: Yes
ar: نعم

en: %d out of %d people found this helpful. Was this review helpful to you?
ar: ‫%dمن %d أشخاص وجدوا هذا التعليق مفيداً. ‫هل كان هذا التقييم مفيد بالنسبة لك

en: Was this review helpful to you?
ar: هل كان هذا التقييم مفيد بالنسبة لك؟

en: 1 star
ar: 1 نجمة

en: 2 star
ar: 2 نجمة

en: 3 star
ar: 3 نجمات

en: 4 star
ar: 4 نجمات

en: 5 star
ar: 5 نجمات
